369
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi68
  • Ocen na +0
369 ppt ?

Ile powinna trwać gra wstępna? (69)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ile powinna trwać gra wstępna?

Napisał(a): Gość -

Ostatnio nie mam ochoty na seks i nie wiem gdzie tkwi problem... Czy to może być kwestia gry wstępnej? A konkretnie czasu jej trwania? Bo mój partner chciałby, żeby już po 5 minutach doszło do zbliżenia, a dla mnie to chyba za krótko... Ile powinna trwać gra wstępna, żeby zwiększyła się moja ochota na seks? I jak przekonać do tego partnera?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Ile powinna trwać gra wstępna?

Napisał(a): Gość -

lusijana Ostatnio nie mam ochoty na seks i nie wiem gdzie tkwi problem... Czy to może być kwestia gry wstępnej? A konkretnie czasu jej trwania? Bo mój partner chciałby, żeby już po 5 minutach doszło do zbliżenia, a dla mnie to chyba za krótko... Ile powinna trwać gra wstępna, żeby zwiększyła się moja ochota na seks? I jak przekonać do tego partnera?
Jak Ci cieknie soczek po udach to znaczy że już pora a jak w trakcie robi mućk,mućk,mućk to znaczy że jest już dobrze:)))
Mam nadzieje że Ci pomogłem:)))

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Kiepskiego masz kochanka!!! Gra wstępna dla kobiety jest bardzo ważna. Z tego co piszesz wynika jedno, on jest nastawiony tylko na własne doznania, Twoje się nie liczą. Facet jest nie wyedukowany. Podsuń mu jakąś literaturę i porozmawiaj o tym, inaczej będziesz cierpieć, a w konsekwencji szukać kogoś, kto da ci więcej czułości i rozbudzi namiętności.

Napisał(a): gość -

gra wstępna trwa tyle na ile ci pozwoli partner:)
tzn że jeśli jest między wami chemia to sama poczujesz:) nie da się ukryc a jeśli nie to lepiej zmień partnera bo być może w główce macie kogoś innego:))) norma jak dla mnie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ile powinna trwać gra wstępna?