369
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi68
  • Ocen na +0
369 ppt ?

Ile powinna trwać gra wstępna? (69)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Ile powinna trwać gra wstępna?

Napisał(a): marzenie2014 -

marzenie1980 Co to za pytanie?
To Ty nie wiesz ile czasu potrzebujesz żeby się podniecić? Dżizas. Pewnie patrzysz na zegarek i odliczasz? Hahaha. masakra.
Moja odpowieź brzmi - tak w sam raz"""}
to przykre ,że tak odbierasz watpliwość tych ,którzy chca wiedziec ,czy z Nimi jest wszystko ok....,to pytanie dręczy nie tylko nas Kobiety ,ale i naszych partnerów,zwłaszcza w tych zwiazkach w których niestety nie rozmawia sie na te tematy -twierdzac ,że przcież wszystko jest jasne :(
polecam przeczytanie ,,Jestem jak książka''.Odsyłam do Bloga -marzenie2014.blog.interia.pl

INTERIA.PL

gość macie problemy, mnie partnerka mówi wejdź już bo nie wytrzymam
to masz problem ,,z głowy'' bo Ona mówi...,ale sa kobiety co chca by partner je odgadywał,przecież to nie jest odklepana regułka,tylko...przeżycie,które powinno być za kazdym razem niby takie samo,ale jednak inne...warto pomyslec i się zastanowić jak dać rozkosz partnerce,a co za tym idzie sobie...odsyłam do bloga marzenie2014.blog.interia.pl

gość Apetyt rośnie w miarę jedzenia - carycy już nawet ogier nie wystarczał.
a tutaj juz mamy do czynienia z zoofilia ,jezeli gre wstepna ,ktos porównuje do jedzenia ...,no to ma ten ktos problem ,to wszystko jest w nas...nie w miare jedzenia...tylko trzeba to czuc ,by zrozumieć...mamy sie wzajemnie zaskakiwać ,odkrywać ...gra wstepna jest bardzo ważna,nie jest istotne ile trwa,to zalezy od podniecenia,wazne,zebyśmy potrafili poddac sie emocjom

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

gość Kiepskiego masz kochanka!!! Gra wstępna dla kobiety jest bardzo ważna. Z tego co piszesz wynika jedno, on jest nastawiony tylko na własne doznania, Twoje się nie liczą. Facet jest nie wyedukowany. Podsuń mu jakąś literaturę i porozmawiaj o tym, inaczej będziesz cierpieć, a w konsekwencji szukać kogoś, kto da ci więcej czułości i rozbudzi namiętności.
Padłem, ciekawe rozumowanie zaspakaja własne potrzeby to jest niedouczony?
Jeżeli twoja połówka kocha się tak jak ty rozumujesz to składam ci kondolencje.
Z reszta pytanie jest na poziomie "jak długo gotować wodę" więc mamy do czynienia albo z idiotką albo osobą dopiero co rozpoczynającą przygodę więc jej się przyda edukacja w 100% ale na pewno nie tu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ile powinna trwać gra wstępna?