370
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi68
  • Ocen na +0
370 ppt ?

Ile powinna trwać gra wstępna? (69)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ile powinna trwać gra wstępna?

Napisał(a): Gość -

wojakPolak Co to jest gra wstępna? Gadanie o niczym, przepraszam pisanie o niczym. Każda para musi poznać się na wzajem i rozpoznać jak lubią uprawiać sex.
Gra wstępna jest częścią prokreacji.
i Wy dziwcie sie ,ze kobieta pyta o coś czego nie wie ,nie rozumie ,a tutaj przykład ,,ciemnogrodu'' zacofania - gra wstepna -cześcia prokreacji,ej człowieku !!! to czy kazde zblizenie ma Nas powielać??? to mowa o seksie ,nie o poczeciu...

Reklama

Re: Ile powinna trwać gra wstępna?

Napisał(a): Gość -

gość To zależy na ile facet jest napalony. A kobiety ogólnie są zimne i potrzebują seksuologa. Nie jedna nie wie co to pociąg seksualny, a najgorzej jak facet dowiaduje się te3go po ślubie.
hihihi a kursuje taki? pociag seksualny...fajne okreslenie ...jak sam napisałes (sadze ,ze jesteś facetem) facet jest napalony i tyle,a gra wstępna na napalonego faceta podziała jak płachta na byka,zleje się i koniec...zero pieszczot i zero osiagniecia wspólnego szczytowania...Kto tutaj powinien korzystać z wizyt u seksuologa???Dojżały kochanek-partner,zrobi wszystko by dac partnerce rozkosz i to w miarę jego mozliwości da jej przeżyc rozkosz niejednokrotnie,by wreszcie podniecony czujac jej podnecenie ...będzie finiszował wraz z partnerką ,by mogli razem się rozkoszować błogoscią i spełnieniem ...c.d.n.

Reklama

Reklama

Re: Ile powinna trwać gra wstępna?

Napisał(a): gość -

To jest bardzo indywidualne. Zależy od aktualnych chęci i możliwości. Najlepiej wcześniej dużo mówić czułych słówek na ucho. W sumie to powinno załatwić większość gry wstępnej. Niestety faceci tej potrzeby zupełnie nie rozumieją. A czułym mówieniem wprowadza się w idealny nastrój.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ile powinna trwać gra wstępna?