Odpowiadasz na:
Ile powinna trwać gra wstępna?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Ostatnio nie mam ochoty na seks i nie wiem gdzie tkwi problem... Czy to może być kwestia gry wstępnej? A konkretnie czasu jej trwania? Bo mój partner chciałby, żeby już po 5 minutach doszło do zbliżenia, a dla mnie to chyba za krótko... Ile powinna trwać gra wstępna, żeby zwiększyła się moja ochota na seks? I jak przekonać do tego partnera?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Ile powinna trwać gra wstępna?

Napisał(a): gość -

To jest bardzo indywidualne. Zależy od aktualnych chęci i możliwości. Najlepiej wcześniej dużo mówić czułych słówek na ucho. W sumie to powinno załatwić większość gry wstępnej. Niestety faceci tej potrzeby zupełnie nie rozumieją. A czułym mówieniem wprowadza się w idealny nastrój.

Napisał(a): gość -

caly dzien od samego rana mile slowka itd...a potem w lozku pol godziny ale nie blagania...pieszczoty cudownie jest rowniez dawac:)

Reklama

Napisał(a): waldiwlodawa -

Tyle ile kobieta potrzebuje...

Napisał(a): marzenie2014 -

gość To zależy na ile facet jest napalony. A kobiety ogólnie są zimne i potrzebują seksuologa. Nie jedna nie wie co to pociąg seksualny, a najgorzej jak facet dowiaduje się te3go po ślubie.
hihihi a kursuje taki? pociag seksualny...fajne okreslenie ...jak sam napisałes (sadze ,ze jesteś facetem) facet jest napalony i tyle,a gra wstępna na napalonego faceta podziała jak płachta na byka,zleje się i koniec...zero pieszczot i zero osiagniecia wspólnego szczytowania...Kto tutaj powinien korzystać z wizyt u seksuologa???Dojżały kochanek-partner,zrobi wszystko by dac partnerce rozkosz i to w miarę jego mozliwości da jej przeżyc rozkosz niejednokrotnie,by wreszcie podniecony czujac jej podnecenie ...będzie finiszował wraz z partnerką ,by mogli razem się rozkoszować błogoscią i spełnieniem ...c.d.n.

Reklama