262
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi116
  • Ocen na +26
262 ppt ?

ile razy zdawaliście na prawo jazdy ??? (117)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: ile razy zdawaliście na prawo jazdy ???

Napisał(a): waldiwlodawa -

Ja mialem dobry dzien i zdalem za pierwszym podejsciem, ale nie martw sie i nie poddawaj, wierze ze zdasz...-)))

Reklama

Napisał(a): Gość -

Do 3 razy sztuka:P Nie martw się. Ja zdałam za czwartym razem. Teraz mija już trzeci czy czwarty rok odkąd mam prawko i uważam siebie za dobrego kierowcę.
Powodzenia na trzecim terminie. Trzymam kciuki!!!
Załączniki:

~andrzejj ja 4 razy jazdę i 2 razy testy, zrobienie prawka zajęło mi właściwie 3 lata :)
No Wy chyba żartujecie? Osoba, która nie zdała 3 razy prawka powinna mieć dożywotni zakaz zdawania. Potem wszyscy się dziwią, że jest tyle wypadków na polskich drogach.
Żenuła

Reklama

Raz. Egzamin to nie loteria. Uda się lub nie. Jak nie umiesz jeździć to daj sobie spokój. Dodam, ze nigdy nie spowodowałem wypadku, ani nawet nie byłem jego ofiarą. Na drodze trzeba mieć wyobraźnię i myśleć.

Reklama

Ja zdałam za trzecim razem. Ale przyznaję, że po drugim niezdanym egzaminie miałam duuuży kryzys. Poinformowałam wszystkich, że nie będę kierowcą i nie zamierzam ponownie zdawać tego egzaminu. Po pół roku zdecydowałam, że zapiszę się na 10 dodatkowych godzin i zrobię jeszcze jedno podejście. I udało się!
Nie warto się załamywać, weź dodatkowe jazdy i spróbuj ponownie :) Powodzenia!

Napisał(a): ~elwis -

Gomasia Ja zdałam za trzecim razem. Ale przyznaję, że po drugim niezdanym egzaminie miałam duuuży kryzys. Poinformowałam wszystkich, że nie będę kierowcą i nie zamierzam ponownie zdawać tego egzaminu. Po pół roku zdecydowałam, że zapiszę się na 10 dodatkowych godzin i zrobię jeszcze jedno podejście. I udało się!
Nie warto się załamywać, weź dodatkowe jazdy i spróbuj ponownie :) Powodzenia!
ja zdałem za 9razem troche pomógł mi wład a troche szczęśćie

Napisał(a): waldiwlodawa -

Pamietaj ,ze stres jest zlym doradca...musisz byc skupiony, ale na luzie zarazem..-powodzonka, szerokosci i pochwal sie na forum jak zdasz ...-)))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ile razy zdawalicie prawo jazdy
  • ile razy zdawalicie prawko 2013
  • ile razy zdawalicie prawko 2014
  • prawo jazdy ile razy zdawac
  • egzamin na prawo jazdy ile razy zdawalicie
  • jak dugo zdawalicie prawo jazdy
  • ile razy zdawaliscie prawo jazdy
  • ile razy testy na prawo jazdy
  • prawo jazdy ile zdawalicie
  • ile przecietnie razy zdajemy prawo jazdy
Do góry strony: ile razy zdawaliście na prawo jazdy ???