Odpowiadasz na:
Ile Rydzyk Dostał Od Państwa

Marduk77
Temat dodał(a):
Marduk77 -
Serwis Oko Press wyliczył że pan Rydzyk i podmioty powiązane z nim dostały od 2016 roku około 214 milionów złotych, to dane na 23 lipca 2019 roku, więc trochę nieaktualne. Do wyliczeń Oko Press nie zostały wliczone dotacje dla fundacji Nasza Przyszłość.I tak na prawdę nie wiadomo ile dokładnie tego było, bo "darczyńcy" mogli zaniżać kwoty, poza tym nie jest znana pełna lista "darczyńców".W 2020 roku dostał chyba 64 mln zł, teraz pojawiają się głosy o 60 mln zł które niedługo do niego trafią.Nie wiadomo ile dokładnie pan ojdyrektor Tadko Dojić dostał z budżetu państwa, kiedyś chyba trzeba będzie powołać komisję i sprawdzić to :D Ja stawiam że podmioty powiązane z Tadeuszem Rydzykiem dostaną w sumie około pół miliarda złotych do końca kadencji nierządu, ale mogę się mylić :)Póki co w wyścigu o tytuł najhojniejszego "darczyńcy" prowadzi resort Piotra Glińskiego, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przekazało już w sumie ponad 120 mln zł na budowę pewnego muzeum.Tak na marginesie, ciekawostką jest fakt że w 1998 roku Jarosław Kaczyński uważał pana Rydzyka i radio Maryja za ruską agenturę, 3 lata później potwierdził to. To chyba nie jest małżeństwo z miłości, to może być przymus i szantaż (PiS) :DA tu jeszcze link do wyliczeń Oko Press aktualnych na dzień 23 lipca 2019 rokuhttps://oko.press/214-238-441-zl-na-dziela-o-rydzyka/

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Ile Rydzyk Dostał Od Państwa

Napisał(a): ~Bobek -

Mówi się .....że w poprzednim ustroju Moher można było nabyć ponoć , tylko w Peweksie ...za dolary lub bony ? cha cha i dlatego jest tak krytykowany .

Napisał(a): Blandare51 -

Niebawem Rydzykowi manna z nieba przestanie lecieć... Mohery na wymarciu, a "dobrobyt" zlikwiduje bezdomność...pis straci dostęp do koryta... no to kto będzie pamiętał o tym cwaniaku w mnisich szatach? Fakt po pisie zostaną oligarchowie....

Reklama

Napisał(a): ~korkociąg -

Dostał tyle , że tego wózka z tyłu sam nie uciągnie .

Napisał(a): Blandare51 -

~gość Znam ! Jak widać to korzystają z nicków wszyscy wtajemniczeni. Nawet Ten kierowca ciężarówki.
Jedno jest pewne wielonicki. Generalnie z poza Polski. W dobie internetu można zatrudnić polskojęzycznych na całej kuli ziemskiej.

Ja pytałem o architekta, który to jeździ ponoć w Szwecji ciężarówką i to zarobkowo....

Reklama