8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń80
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
8 ppt ?

Ile trwa połóg? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ile trwa połóg?

Napisał(a): ~Kaaaa -

Cześć, jestem facetem i mam dosyć krępujące pytanie - ile trwa połóg? Moja żona 1,5 miesiąca temu urodziła i nie chce się ze mną kochać. A właśnie cały czas tłumaczy się połogiem i złym samopoczuciem po porodzie. Czy aż 1,5 miesiąca trwa połóg? Już jak była w ciąży to unikała zbliżeń, zawsze coś ją bolało, nudności albo nie miała ochoty. Zresztą przed ciążą też było różnie. Nie wiem, dlaczego tak się zachowuje a ja już nie mogę wytrzymać. Czy faktycznie tyle trwa połóg. Czy moja żona po prostu unika seksu ze mną i to tylko wykręt?
INTERIA.PL

Re: Ile trwa połóg?

Napisał(a): ~Lena -

Zwykle lekarze wstrzymać się ok 6-7 tygodni ale to zależy również od kobiety. Ja pamiętam, że też miałam trudności z seksem po porodzie. Zmęczona, niewyspana, skupiona na dziecku, żeby niczego mu nie zabrakło. Co prawda kochaliśmy się z mężem po miesiącu (choć lekko jeszcze krwawiłam) ale nie wspominam tego dobrze. Bolało mnie całe podbrzusze i niestety ból przy stosunku miałam jeszcze przez 6 miesięcy. Potem wszystko wróciło do normy. Jedyne co ci mogę jeszcze doradzić to staraj się jak najwięcej wyręczyć żonę w obowiązkach domowych. Posprzątaj mieszkanie, wyjdź na spacer z dzieckiem - niby niewiele ale zobaczysz że zadowolona wypoczęta kobieta inaczej na ciebie spojrzy.

Reklama

Napisał(a): gość -

To sprawa indywidualna, ale polog trwa 6 tyg. Ja po każdym porodzie po miesiącu wracałam do aktywności lozkowej, bo sama chciałam. Po prostu brakowało mi. Ale jeśli żona nie chce, to może rozbudz ja w znany sobie sposób. A nie oczekuj tylko. Powodzenia

Reklama

Napisał(a): ~Anita -

Zazwyczaj około 6 tyg. Ale każda z nas jest inna więc inaczej może też przebiegać połóg. Na pewno fajnym, sprawdzonym już przeze mnie i moje koleżanki sposobem na przyspieszenie gojenia się ran poporodowych jest spray z motherlove. Ja zaczęłam go stosować zaraz po porodzie i znacznie szybciej doszłam do siebie;) Kosmetyk łagodzi ból, tamuje krwawienie i działa antybakteryjnie.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Ile trwa połóg?