10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń71
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
10 ppt ?

Ile trwa poród? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ile trwa poród?

Napisał(a): ~hejcia -

Hej. Czy któraś z Was babeczek może mi powiedzieć ile trwa cesarka? Nie chce rodzić naturalnie i powinnam mieć takie prawo, bo to jest moje ciało- to nie moja wina, że się urodziłam kobietą i że chce zostać matką. Już widzę tę dyskusje, która zaraz się zacznie... Chciałabym żeby ktoś udzielił mi jakiś informacji na ten temat :) Życzliwie...
INTERIA.PL

Reklama

Re: Ile trwa poród?

Napisał(a): darixx -

Lilith1 Jeden z najdłuższych udokumentowanych porodów trwał 20 dni, musisz być silna.
To ją pocieszyłeś xD
A tak serio to przecież nie da sie powiedziec, ile bedzie trwał poród.
Kazda kobieta jest inna :D
I tak, mozesz wybrac cesarke, o ile bedziesz rodzic w prywatnym szpitalu. Ale to wcale nie jest takie cudowne - nawet jest gorzej i dluzej sie wraca do siebie. Wiem bo moja zona miala i to i to, a moja mam 3 cesarki.

Reklama

Reklama

Napisał(a): Lilith1 -

Guest Powinni wprowadzić sterylizację przy IQ<10 ...
Skoro "to nie moja wina, że się urodziłam kobietą i że chce zostać matką" to zostań ojcem i nie zawracaj d... kogo oni teraz zatrudniają :P
A prosiła o życzliwość... a tyle, o! Cesarsko-królewska ironia, tyle ten temat wart :P

Napisał(a): ~Zuz -

Mój co prawda trwał zaledwie 5 godzin ( od pierwszego skurczu do urodzenia dziecka) ale również miałam na wyposażeniu spray z motherlove dzięki któremu doszłam do siebie znacznie szybciej. Zmniejszał on ból krocza, tamował krwawienie i działał antybakteryjnie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ile trwa poród?