847
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń47 tys.
  • Odpowiedzi346
  • Ocen na +94
847 ppt ?

Ile zarabia Kaczyński? (347)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ile zarabia Kaczyński?

Napisał(a): uni -

Jarosław Kaczyński w rządzie pełni funkcję wicepremiera i odpowiada za bezpieczeństwo. Ostatnio jednak prezes PiS oświadczył, że początkiem nowego roku zrezygnuje ze swojej działalności w rządzie i skupi się w pełni na kierowaniu partią. Tymczasem „Fakt” przyjrzał się, jak ta sytuacja wpłynie na zarobki Kaczyńskiego. Z ustaleń pisma wynika, że miesięczne wynagrodzenie wicepremiera wynosiło ok. 15,1 tys. zł, podwyżka zwiększyła je o ok. 6 tys. Rezygnację ze stołka wicepremiera Kaczyński odczuje znacząco po portfelu?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Ile zarabia Kaczyński?

Napisał(a): ~KIT -

I niech zarabia jeszcze WIĘCEJ!!!! Mądry człowiek to mu sie należy!!!!!!!!
Wyrwał POLSKE z pod niemieckich żądów!!!!! jeszcze troche i by wszystko w polsce sprzedali niemcom a w szkołach by ojczystym jezykiem był niemiecki. Szkoda tylko ze nie wszyscy Polacy to widzą.
Tuskowy Merkelowej z rączki jadł i nadal tylko szkodzi Polskiemu krajowi!!!!!!! Teraz Opowiada sie naprzykład za niemcamie aby zamknąć KOPALNIE TURÓW przez to straci prace ponad PIĘĆ TYSIECY LUDZI!!!!!
Ale jak widac ludzi mają gdzieś!!!! Pod przykrywka EKOLOGI chca rozwalić POLSKI PRZEMYSŁ.
Bo tak naprawde co znaczy taka jedna kopalnia z tym co robią np CHINCZYCY - ale im nie zabronia niemiaszki bo połowe firm tam mają i tam ekologia im nie przeszkadza!!!!!!!!!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ile zarabia Kaczyński?