Odpowiadasz na:
Imbir do ostrych zabaw

~madzialena
Temat dodał(a):
~madzialena -
Ostatnio mój partner zaproponował żebysmy zwiększyli doznania uzywając imbiru. Mianowicie, ściera się na drobno go i wciera w wiadome miejsca. Imbir lekko piecze, zwiększa przekrwienie no i własnie ma byc przyjemniej. Wziął ten pomysł niewiadomo skąd pewnie od tych swoich głupich, zboczonych kumpli a mnie się to zupełnie nie podoba, nawet uważam że to obrzydliwe. On mnie jednak przekonuje, że to wcale nie boli tylko jest przyjemne. Ma byc to sposób na pobudzenie mnie bo czasem mamy z tym problemy. Nie wiem skąd on niby ma taką wiedzę?? Pokłóciliśmy się o to strasznie. Nie wiem jak mam mu powiedzieć, żeby sam sobie tego imbiru uzywał na sobie jak ma na niego taką ochotę.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL