25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń460
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +0
25 ppt ?

imieniny męża :) (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: imieniny męża :)

Napisał(a): Gość -

Najpierw napisz coś więcej, co lubi, czego nie, czy jest typowym "mięsożercą", czy lubi owoce morze czy może się nimi brzydzi ;) czy woli kuchnię tradycyjną, czy może np. włoską albo azjatycką? Ciężko jest proponować cokolwiek, jeśli w ogóle się nie zna jego upodobań ;)

Co do tego Poznania, to jeżeli Ci chodzi o obiad, to mogę coś bardziej ogólnie doradzić. Mój wujek, który mieszka na wsi zawsze mówił, że jak jedziemy do niego czy w ogóle gdzieś w trasę, to najlepiej zatrzymywać się na obiady tam gdzie tirowcy - oni dużo jeżdżą i znają się na tym gdzie i co warto zjeść.

Do Pani powyżej!
To ma być przyjęcie dla kilkunastu osób, czytaj uważniej. Bo jakbym znała upodobania męża to bym wiedziała co zrobić...dobrze że Ty wiesz co zrobić, ja chciałam zrobić coś innego, nowego czego jeszcze nie robiłam.

więc to dla niego imprezka i najpyszniejsze dania :-)
no, ale idąc Twoim tokiem myślenie to dobrze, że masz jeszcze trochę czasu (zdążysz poznać upodobania kulinarne swych znajomych i zaspokoisz ich oczekiwania) swoją drogą to dziwne pytanie zadałaś ... ( co przygotować dla Twych znajomych...?)

ja polecam zupę meksykańska, fisch lub chicken cuury (rybka lub kurczak w sosie cuury) z ryżem i delikatną surówką z młodej białej kapusty, sałatka chińska z makaronu sojowego, sałatka z tortellini, oj mogłabym tak pisać i pisać, a tobie może to nie pasować, ale polecam do tego wszystkiego mój deser znajdziesz jako jedyny mój przepis, gwarantuje sukces, pozdrawiam

Loboga, musisz wiedzieć, że nie wszyscy wypowiadający się na forum chcą dzielić się przepisami i udzielać dobrych rad... Niektórzy są tu tylko po to, by siać zamęt i drażnić innych... Myślę, że pomimo wszystko, kilka osób coś konkretnego Ci doradzi, powodzenia! :)

mufinka Loboga, musisz wiedzieć, że nie wszyscy wypowiadający się na forum chcą dzielić się przepisami i udzielać dobrych rad... Niektórzy są tu tylko po to, by siać zamęt i drażnić innych... Myślę, że pomimo wszystko, kilka osób coś konkretnego Ci doradzi, powodzenia! :)
Doradziłaś Jej najwięcej !

Nie szukaj przepisów wymyślonych...... Z tego co wiem ,to sprawdzają się -galaretki z nóżek (w małych naczynkach zrobione, ozdobione marchewką groszkiem,natką pietruszki i cytryną).Śledzie (super są Lisnera-np. greckie z oliwkami ,korsarskie,po włosku z suszonymi pomidorkami)-super do zmrożonej wódki.Jeśli to jest tradycyjne spotkanie (bez stołu szwedzkiego) to talerz wędlin ozdobiony warzywami . Do tego sałatki.Bez surowych warzyw.... np. buraczki konserwowe,jajka,gotowany bób ,pieczona papryka,ogórki (konserwowe,kiszone),pieczarki...itd.....-to nie jest przepis,tylko propozycja składników.
Na gorąco np. gulasz węgierski z kładzionymi kluseczkami lub makaronem włoskim-tagliatelle i kiszonymi ogórkami lub w wersji tradycyjnej z ziemniakami...! Możliwości masz ogrom.....:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: imieniny męża :)