92
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi81
  • Ocen na +-17
92 ppt ?

Implanty zębowe w Warszawie (82)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Implanty zębowe w Warszawie

Napisał(a): ~delle3 -

W czasie jednej wizyty żaden stomatolog nie wstawi CI implantu. Trwa to dwie albo trzy wizyty w zależności od materiału, od zęba.NIemniej warto bo sama miałam wstawiany implant i jestem bardzo zadowolona z efektu bo czuję tak jakbym odzyskała swój ząbek ( miałam martwą czwórkę u góry i jak sie uśmiechałam to jedna było widać brak zęba.....).
Implant wstawiałam tutaj: http://www.su(...)oferta/

Jest to jedna z lepszych klinik stomatologicznych w Warszawie.Najbardziej bała się tego,że wstawianie implantu będzie bolało ale nie było tak źle.

Reklama

Napisał(a): ~Remmm -

Myślę, że spokojnie możesz się udać do kliniki Maestria. Mieszczą się na Rodziny Hiszpańskich.
Jestem ich pacjentem właśnie, mam leczenie stomatologiczne, ale zajmują się właśnie też
implantami. Ceny z tego co patrzyłem są spoko, więc warto skorzystać. Ja ze swojego lecznia jestem zadowolony, więc podjerzewam, że ty też będziesz.

Napisał(a): ~Wojtunio99 -

~Remmm Myślę, że spokojnie możesz się udać do kliniki Maestria. Mieszczą się na Rodziny Hiszpańskich.
Jestem ich pacjentem właśnie, mam leczenie stomatologiczne, ale zajmują się właśnie też
implantami. Ceny z tego co patrzyłem są spoko, więc warto skorzystać. Ja ze swojego lecznia jestem zadowolony, więc podjerzewam, że ty też będziesz.
Dzięki za namiar. Maestrię kojarzę. Przechodzę codziennie obok nich, ale jakoś nie po drodze mi
było. Jak rekomendujesz to zajrzę na pewno, bo potrzebuję wykonać dosłownie jeden implant, no i może przy okazji zrobić sobie przegląd stomatologiczny. Dzięki za info

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Obi Wan -

Tak trochę z innej bajki, biorąc pod uwagę ceny implantów proponuję kredyt którym można sfinansować implanty. Pracuję dla jednego z renomowanych banków, cenowo na pewno mogę być atrakcyjniejszy niż to co oferują gabinety. W razie zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny 889768065. Na terenie Warszawy i okolic dojeżdżam do klienta i nie ma potrzeby wizyty w placówce.

Napisał(a): ~Massim -

Generalnie to dentysta nie jest moim ulubionym lekarzem ale wiadomo, że chodzić trzeba. Dlatego ja np. bardzo sobie chwalę Centrum Demed bo przede wszystkim opieka jest miła, mają podejście do pacjenta no i bezboleśnie i dobrze leczą. Implanty także robią. Także jest bardzo ok!

Napisał(a): ~eferfef -

Porządny implant zafundowałem sobie w Medykusie. Ja akurat miałem kiedyś wyrywaną 3 więc strasznie źle to wyglądało, taka dziura :/ Implant mam już od dłuższego czasu i ciągle podziwiam jakość jego wykonania i wszczepienia. Cena jest dostępna na stronie tej kliniki.

Napisał(a): ~DoradcaAnna -

Witajcie!
Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłem się na tym forum w ramach
kampanii informacyjnej Dental Fraternity. Chciałbym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z implantologią a w szczególności z implantami zygomatycznymi. Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach.
Jestem do Waszej dyspozycji.

Anna
Doradca Online Dental Fraternity
dentalfraternity.pl
« Wróć do tematów
Do góry strony: Implanty zębowe w Warszawie