92
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi81
  • Ocen na +-17
92 ppt ?

Implanty zębowe w Warszawie (82)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Implanty zębowe w Warszawie

Napisał(a): ~bronik -

Korzystałem z kliniki Dental Fraternity w Warszawie do wstawienia kilku zębów ,które przy okazji wypadku wyleciały. Byłem bardzo zadowolony zygomy trzymają się świetnie wyglądają mega dobrze , całośc zabiegu i rekonwalescencji minęła szybko
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): ~DoradcaAnna -

~cindrella @Doradca jak się dba o takie implanty? Czy do higieny potrzebna jest jakaś specjalna pasta do zębów?:))
Witaj cindrella
Implanty są tak samo ważne jak nasze naturalne zęby. Co prawda nie psują się tak łatwo, jednak higiena to podstawa. Dlatego nie można pod żadnych pozorem zapomnieć o dokładnym szczotkowaniu ich jak i regularnych kontrolach w gabinetach stomatologicznych.

Anna
Doradca Online Dental Fraternity
dentalfraternity.pl

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Asia -

~Łukasz Implanty, protetyka, all on 4, świetny fachowiec, lekarz Agnieszka Sicińska z Warszawy.
Pani Agnieszka zna się na rzeczy i tworzy wspaniałe uśmiechy :D
Polecam serdecznie (zadowolony pacjent) !
Też polecam doktor Agnieszkę Sicińską. Wykonała mi odbudowę zębów na implantach z podniesieniem zatoki. Ciepły i wspaniały lekarz.

Napisał(a): ~Soyer -

W Cinis Med (Wilanów) wszystko załatwicie. Ja miałem zakładany most z rekonstrukcją, która pozbawiła mnie wady zgryzu, wszystko załatwiłem w 3 miesiące mimo bardzo zapuszczonego ryja :| Organizują leczenie z głową i zgodnie z możliwościami finansowymi pacjenta, a nie jak niektórzy, że cenę podają na sam koniec wykonując najdroższą usługę sugerujac się tylko oczekiwaniami. Na tym się nie oszczędza, ale no bez przesady...

Napisał(a): MagdaJarosz -

Z całęgo serce polecam doktora Mateusza Prokopiuka z Ochoty na usmiech https://ochot(...)iech.pl, przemily czlowiek, niezwykle cierpliwy, ale przede wszystkim swietny specjalista. Podczas jednego zabiegu wkrecil mi 4 implanty, bardzo zalezalo mi zeby wyjsc z gabinetu "zebami". Doktor spelnil moje oczekiwania, a juz te zeby ktore mialy byc tylko tymczasowe wygladaly tak dobrze ze wszyscy gratulowali mi nowego usmiechu, polecam i pozdrawiam Panie Doktorze.
Magdalena Jarosz
Załączniki:

Napisał(a): ~Anita -

Jeżeli chodzi o implanty stomatologiczne to spokojnie polecam Ci klinikę Dental Fraternity na al. Jana Pawła II w Warszawie.Bardzo dobra i fachowa klinika. Mają super podejście do pacjenta. Lekarze są dokładni i mili oraz kontaktowi. Mimo że sa w centrum to nie ma problemów z parkowaniem bo mają własny parking. No i co najważniejsze moje ząbki wyglądają pięknie :)

Napisał(a): gość michal -

Ja gorąco polecam Varsovia Dental. Jestem mega zadowolony. Wszystko bez zarzutu - od leczenia, przez ortodoncję po implant w końcu. Specjalistki fachowe i miłe, tak że człowiek nie boi się żadnych zabiegów, a jestem dentofobem, właściwie byłem, więc coś o tym wiem ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Implanty zębowe w Warszawie