Odpowiadasz na:
Implanty zębowe w Warszawie

panek344
Temat dodał(a):
panek344 -
Witam. Proszę tutaj o polecenie miejsca, w którym w dobrej cenie będę mógł wstawić sobie implant Czy można to zrobic za jedną wizytą?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Implanty zębowe w Warszawie

Napisał(a): Blanka -

Mój tata robił implanty w Lux Med w Krakowie i bardzo sobie chwali.

Napisał(a): ~Kindzi -

ja robiłąm w Centrum Demed w Warszawie. i szczerze mówiąc lepiej nie mogłam trafić. dokładnie, sympatycznie i bez bólu....na prawdę jestem zadowolona z efektu

Reklama

Napisał(a): ~Agusia -

Polecam Dental Fraternity. Mają pełen zakres usług stomatologicznych również implanty. Sama u nich się leczę a mój brat robił własnie implanty. Profesjonalni życzliwi i dokładni

Napisał(a): Klara -

Mój brat chodź do stomatologa w ramach pakietu Komfort i to właśnie tam robił sobie implanty. Wiadomo musiał dopłacić, ale cenowo też wyszło to w miarę ok.

Reklama