Odpowiadasz na:
Indie: palą zwłoki, brak............DRZEWA !

~Frydek
Temat dodał(a):
~Frydek -
W dniu dzisiejszym wprost niewyobrażalna ilość Indyjczyków uległa zakażeniu covid-19 /odmiana indyjska/. Jak podają media światowe jest to liczba 400000 osób ostatniej doby pandemii.Ile osób zmarło media nie podają. W każdym mieście i wiosce widać dymy palonych zwłok. Tak olbrzymi kraj nie jest przygotowane ani sanitarnie, ani epidemiologicznie, ani finansowo na taki czas próby przetrwania cywilizacyjnego.Prośby i nawoływania rządu indyjskiego do wielkich i bogatych tego świata o pomoc medyczną na nic się zdają. Chyba ze strony samych Indyjczyków widać kompletną bezsilność i bezradność struktur państwa.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Indie: palą zwłoki, brak............DRZEWA !

Napisał(a): ~ANNA KREDYT -

ANNA CHROMA FINANSOWANIE
Witam wszystkich
Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce.
W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
E-mail: annachroma1949@gmail.com
Dziękuję Ci

UWAGA
NIE POLSKI, wstrzymaj się

Napisał(a): ~ANNA KREDYT -

ANNA CHROMA FINANSOWANIE
Witam wszystkich
Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce.
W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
E-mail: annachroma1949@gmail.com
Dziękuję Ci

UWAGA
NIE POLSKI, wstrzymaj się

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~gość
~gość
~gość
~gość Hindusi są chudzi i kiepsko się rozpalają, na dodatek bez drewna.

Frydek widocznie nie próbował podpalić chudzielca, co innego tłusty, ten dobrze i długo się pali.
A mnie się zdawało, że to, co chude to i suche. Suche jest łatwo-, ale i szybkopalne.
Pozornie suche a w środku bardzo mokre, trochę dymu i nie ma ognia, co innego dobrze otłuszczony, ten jak się rozpali to całą rodzinę u Frydka ogrzeje.
Eskimosi wykorzystują to do robienia kaganków z ciała foki wtykają sznurek do gardła i podpalają.
Nie wydaje Ci się, że żarty trochę niesmaczne? W końcu mowa o paleniu ludzkich ciał.
Oczywiście, rozmowa o paleniu ciał, czy smaczne czy nie to tylko kwestia gustu ja nie namawiam do skosztowania

Reklama