68
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +0
68 ppt ?

Infekcje intymne leki bez recepty? (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Infekcje intymne leki bez recepty?

Napisał(a): ~laleczka -

Cześć. Wróciłam ostatnio z urlopu, na którym mieszkałam w jednym domku z dużą grupą ludzi i chyba się czymś zaraziłam nie podkładając papieru na deskę klozetową... standardowy problem kobiet. Czy znacie jakieś leki bez recepty na infekcje intymne? Wszystko mnie teraz szczypie, a kolor śluzu zmienił się na żółtawy... :/ Wizytę u ginekologa mam dopiero w poniedziałek, więc chciałabym żeby przestało tak szczypać, jak sikam bo ciężko to wytrzymać! Czy ktoś wie czym się cechuje infekcja pochwy albo czy to może być jakaś inna poważna choroba? Czy któraś z was jest w stanie polecić coś na infekcje intymne BEZ RECEPTY podkreślam, bo do poniedziałku nic innego nie załatwię? Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, ale nie wiedziałam, że można się tak łatwo zarazić. Pomocy!
INTERIA.PL

Reklama

Re: Infekcje intymne leki bez recepty?

Napisał(a): ~agnes -

~AKO Witaj, kup śmietanę kwaśną namocz tampon i po problemie.....kilka razy powtórz...to są naturalne bakterie.... pozdrawiam ...NA PRZYSZŁOŚĆ GDY PÓJDZIESZ NP NA BASEN ....wkładaj tampon ....on cię uchroni ....
O Boże temat, którego też potrzebuje. Serio z tym jogurtem? Moja koleżanka tez coś podobnego robiła, ale myślałam że sobie jajca ze mnie robi...

Napisał(a): ~nielekarzale -

~AKO Witaj, kup śmietanę kwaśną namocz tampon i po problemie.....kilka razy powtórz...to są naturalne bakterie.... pozdrawiam ...NA PRZYSZŁOŚĆ GDY PÓJDZIESZ NP NA BASEN ....wkładaj tampon ....on cię uchroni ....
Tampon, gdy nie masz okresu? AŁA to po pierwsze, po drugie od takiego czegos można dostać nadżerki bo to w jakiś sposób mocno nadwyręża nasze miejsca intymne... Trzeba uważać głownie podczas dni płodnych i okresu, bo wtedy jesteśmy bardziej podatne na wszelkie bakterie.

Reklama

Napisał(a): ~poleczka -

Jeśli chodzi o wybór kosmetyków nadających się i polecanych do higieny intymnej to jest tego naprawdę bardzo dużo i tutaj wybór tez powinien być określony jakimiś dokładniejszymi wskazówkami jeśli ja miałbym coś polecić to zdecydowanie produkty provag, czyli emulsja, żel i kapsułki. Według mnie mają najlepszy skład bo myją, pielęgnują, łagodzą podrażnienia i niwelują nieprzyjemny zapach

Reklama

Napisał(a): ~lusia -

Mam tendencję do pojawiania się grzybicy pochwy po każdorazowym zażywaniu antybiotyków. Obecnie znalazłam na to ratunek. Globulki przeciwgrzybiczne [url=//www.hexanova.pl]//www.hexanova.pl[/url] zabezpieczają mnie doskonale przed tą nieprzyjemną dolegliwością. Używam ich profilaktycznie.

Napisał(a): ~Dracena -

Jak pojawiają się upławy to trzeba od razu działać. Nie wyobrażam sobie jakos tego tamponu ze śmietaną heh Ale żeby odbudowac florę bakteryjną moge polecić Medivag. Jest w formie kapsułek lub żelu. Można stosowac jednocześnie takie kuracje to szybciej pozbędziesz sie problemu.

Napisał(a): ~serlon -

Leków bez recepty jest sporo, dlatego warto rozejrzeć się za odpowiednią apteką, w której pomogą nam w ich doborze. We Wrocławiu znajdują się apteki www.pharmateka.pl Tam zawszę otrzymuję pomoc w doborze odpowiednich leków.

Napisał(a): EkspertKadefarm -

Dzień dobry,
w przypadku nawracających infekcji intymnych profilaktyka jest bardzo ważna. Zalecam oczywiście konsultację z lekarzem ginekologiem, jednak do tego czasu warto zapoznać się z produktami marki Kadefarm. Są to wysokiej jakości ginekologiczne wyroby medyczne, które wspomagają leczenie dolegliwości okolic intymnych u kobiet.
W tej sytuacji mogę polecić kapsułki Medivag®, które sprzyjają przywróceniu naturalnego stanu fizjologicznego pochwy. Zawierają probiotyczne bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus acidophilus, normalnie obecne we florze pochwy, a także kombinację składników aktywnych (kwas mlekowy, żurawina), które pozwalają kontrolować stały poziom kwasowości. Całą gamę produktową znajdą Państwo na naszej stronie:http://www.ka(...)owie.pl
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji
Ekspert marki Kadefarm

Napisał(a): ~radcena -

~serlon Leków bez recepty jest sporo, dlatego warto rozejrzeć się za odpowiednią apteką, w której pomogą nam w ich doborze. We Wrocławiu znajdują się apteki
Szkoda, że nie wszyscy są z Wrocławia :) Lepiej zobacz sobie doz.pl . Wszędzie gdzie mieszkasz możesz sobie zamówić przesyłkę. Koszt to niecałe 5zł więc nie ma co się ograniczać do tego co stacjonarnie jest koło nas.

Napisał(a): ~barbra -

EkspertKadefarm W tej sytuacji mogę polecić kapsułki Medivag®
W necie jest informacja że Medivag jest do stosowania w przypadku świądu, pieczenie, nadmiernej ilości wydzieliny z nieprzyjemnym zapachem, podrażnień, infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Czy można go kupic bez recepty i stosować zapobiegawczo?

Napisał(a): EkspertKadefarm -

Dzień dobry,
~barbra, odpowiadając na Twoje pytanie – tak, zarówno kapsułki Medivag®, jak i wszystkie pozostałe produkty marki Kadefarm, dostępne są w aptekach, bez recepty.
Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji
Ekspert marki Kadefarm
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • infekcje intymne forum
  • na infekcje intymne bez recepty forum
  • infekcje intymne leki bez recepty forum
Do góry strony: Infekcje intymne leki bez recepty?