69
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń358
  • Odpowiedzi57
  • Ocen na +34
69 ppt ?

Informacja dla Forum :-)🍊☕ (58)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Informacja dla Forum :-)🍊☕

Napisał(a): ~gość -

Powiedz , wiec co się takiego stale ,że nagle Konfederacja zyskuje w sondażach? Co się takiego stało, co takiego zrobili dla Polaków? To samo dotyczy Trzaskowskiego ? Co Oni zrobili dla Polaków ,żeby w sondażach % zwiększył się ? Nie widzę niczego !.

Reklama

Napisał(a): xyzt -

~gość Jak sobie przypomnę jakiego typu ludzie w moim otoczeniu popierają konfę, to mam ochotę splunąć ci w twarz, mimo że taka milutka jesteś. Powstrzymam się jednak, boś zbyt infantylna i nie wiesz, co czynisz.
To mów za swoje otoczenie. Ja znam ich z dobrej strony.

Z pluciem na kogokolwiek to daruj sobie.
Opluwanie kogoś to hańba dla opluwacza.

Tyle.

~gość Powiedz , wiec co się takiego stale ,że nagle Konfederacja zyskuje w sondażach? Co się takiego stało, co takiego zrobili dla Polaków? To samo dotyczy Trzaskowskiego ? Co Oni zrobili dla Polaków ,żeby w sondażach % zwiększył się ? Nie widzę niczego !.
Przypatrz się na ich program. To dobry program dla Polski.

Posłuchaj mądrych wypowiedzi choćby na YT.

Patrioci. Starczy???
Co takiego zrobiły inne partie???

Reklama

Napisał(a): ~gość -

xyzt
~gość Powiedz , wiec co się takiego stale ,że nagle Konfederacja zyskuje w sondażach? Co się takiego stało, co takiego zrobili dla Polaków? To samo dotyczy Trzaskowskiego ? Co Oni zrobili dla Polaków ,żeby w sondażach % zwiększył się ? Nie widzę niczego !.

Patrioci. Starczy???
To mają być argumenty? To to ma być wynikiem poparcia w sondażach ? Przecież to śmieszne jest ! Dzisiejsza władza robiła więcej niż wszystkie partie przez 30 lat. Co można im zarzucić? Dogadzają wszystkim komu mogą w świetle prawa. Czy Koalicja ,konfederacja o inne partie ze swoich subwencji przeznaczyło coś na walkę z korona wirusem? Czy szpitale i przychodnie prywatne były otwarte. Nie były.

Czy Posłowie opozycji pomogli dla Rządu? Nie!

~gość
xyzt

Patrioci. Starczy???
To mają być argumenty? To to ma być wynikiem poparcia w sondażach ? Przecież to śmieszne jest ! Dzisiejsza władza robiła więcej niż wszystkie partie przez 30 lat. Co można im zarzucić? Dogadzają wszystkim komu mogą w świetle prawa. Czy Koalicja ,konfederacja o inne partie ze swoich subwencji przeznaczyło coś na walkę z korona wirusem? Czy szpitale i przychodnie prywatne były otwarte. Nie były.

Czy Posłowie opozycji pomogli dla Rządu? Nie!
A przecież oni prawie pieniędzy nie mają, Co innego PiS czy inne partie.
Kto ma, ten może dawać.

Subwencje ( mizerne) za kwiecień podobno otrzymali.

Sądzisz że Konfederacja ma jakieś szpitale???
Ja o nich nie słyszałam.

Lewicowa opozycja mnie zupełnie nie interesuje.

~Powiem wam kiedyś Konfederacja wyjcie wam bokiem. Zaślepienia c.d.?
Nie sądzę. Konfederacja jest naprawdę bardzo dobra.

Nie ma możliwości dużych w mediach publicznych.
Stąd do niedawna niektórzy nawet o niej nie wiedzieli.

Tam prawie cały czas ( TVP) zajmują główne partie.
I mimo tego Konfederacja jest widoczna.

Pozwolisz mi mieć swoje zdanie, czy tylko Twoje uważasz za słuszne???

Napisał(a): ~Plujku -

~gość Jak sobie przypomnę jakiego typu ludzie w moim otoczeniu popierają konfę, to mam ochotę splunąć ci w twarz, mimo że taka milutka jesteś. Powstrzymam się jednak, boś zbyt infantylna i nie wiesz, co czynisz.
Jezusa tez byś OPLUŁ? Kto ci ciołeczku daje prawo na PLUCIE? Chyba diabeł.!

Zważaj na słowa niezalogowany ciołeczku.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Informacja dla Forum :-)🍊☕