Odpowiadasz na:
Interia forum już nie zaprasza do polubienia tej stajni Augiasza.

ireneo
Temat dodał(a):
ireneo -
Zniknął przycisk - polub nas, a przecież ambitne: kupa i kał są cały czas.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Interia forum już nie zaprasza do polubienia tej stajni Augiasza.

Napisał(a): ~Przemysław -

ireneo Pokazało się polubienie...kliknąłem, co mi szkodzi i zachęcam innych, którym też nie szkodzi.
A ja zachęcam do brandzlowanka:)

Napisał(a): ~gość -

~Punkt Kupa i kał mniam, mniam jest sztandarowym wizerunkiem debaty publicznej tzw. Prawicy PiS.
od kiedy kupa i kał mniam ireneo jest prawicą?

Reklama

Napisał(a): ~iza -

ireneo
Keramek
Serwus100

Nie może być tak, żeby to administracja forum, co ma być napisane, bo wtedy mielibyśmy forum poglądowe.

serwus! Jak miło cię spotkać!
Powiem ci, że ja ze swoją fasolką nie ogarniam tej mądrości😂🤣😆
Niedkomplikowane, chyba że masz groszek, bo już z głupim Jasiem dałbyś radę odnaleźć brakujący wyraz😁😁😁 Klepnij w Wiki kontekst.
sam się klepnij. w poroże😁😁😁

Napisał(a): ~gość -

~gość
Dariyah
~gość
Dariyah
Mnie zawsze jest szkoda, ale z drugiej strony, to może już najwyższy czas? Włażę tu z przyzwyczajenia, jak zamkną, to czas na coś innego spożytkuje ;-)
Nic tak nie podnosi mojego nastroju i jakości życia jak ograniczenie bywania tutaj. Jeśli któregoś dnia zajrzę tu i zamiast kup, kałów, buców, przemysławów itp dziwolągów przeczytam komunikat "forum nie istnieje", uśmiechnę się i odetchnę, bo znów będę mogła żyć w pełnej nieświadomości odnośnie ludzkiej głupoty, bowiem dopiero tu dowiedziałam się do jakich może dojść skrajności w tej kwestii. :)

Życie byz foruma jest fantastyczne. :)
Nigdy nie analizowałam tego w takich kategoriach. Kiedyś byłam na innym forum. Z dnia na dzień przestało istnieć. Przez jakiś czas zerkałam na stronę,, w nadziei, ze znów coś się będzie tam dziać. Nie działo się. Łez nie lałam, ale forumowe pisanie spodobało mi się i pojawiłam się na interii. Mam te same odczucia dziś, co kilka lat temu, kiedy zaczęłam tu pisać.

Jeśli forum zniknie, znów łez łac nie będę, może jedynie z ta różnica, z nie będę szukać żadnego zamiennika. Czasem lubię tu przychodzić, czasem tylko czytam, czasem sama się zastanawiam po co...

Dlatego nie szykuje transparentów i nie nawołuje do protestów :-) będzie, co ma być, a życie jest fantastyczne z forum jak i bez niego. Może czasem jakichś znajomosci żal.
Dla mnie znajomości stają się rzeczywiście znajomościami, kiedy przeradzają się w kontakt przynajmniej telefoniczny. A jeśli jest takowy, to likwidacja forum zupełnie niestraszna.

Nie powinnam psioczyć na forum. Myślę, że miało na mnie spory, w dużej mierze, pozytywny wpływ, nawet jeśli momentami wydawało się odwrotnie, i w jakiś sposób mnie ukształtowało :)

Ostatnio jednak dostrzegam same pozytywy z niebywania. Żyje mi się piękniej i myśli jaśniej. :)

Dobranoc
Życie bez flaszki (brydż) jest piękne.

Reklama