536
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31 tys.
  • Odpowiedzi206
  • Ocen na +48
536 ppt ?

Internauci martwią się o Wałęsę! Co dostrzegli na zdjęciu? (207)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Internauci martwią się o Wałęsę! Co dostrzegli na zdjęciu?

Napisał(a): uni -

Internauci martwią się o Wałęsę! Co dostrzegli na zdjęciu? Były prezydent Polski, podczas jednej z wycieczek rowerowych, zamieścił na Facebooku krótką relację. Przyznał, że pogoda jest w sam raz na takie wyprawy, ale na ścieżkach rowerowych było trochę ciasno. Jak podaje portal „Wprost”, użytkownicy bardzo szybko zauważyli jednak coś innego. Okazuje się, że Lech Wałęsa, podczas jazdy nie miał na sobie kasku. Od razu zwrócili na to uwagę, prosząc byłego prezydenta o to, żeby koniecznie go zakupił. Polityk, po jakimś czasie opublikował kolejny post, w którym pokazał, że wziął sobie do serca prośbę Internautów. Oto, co napisał:

„Zgodnie z życzeniem wielu nabyłem kask i rękawiczki rowerowe, ale tylko jako jedyny na tej trasie byłem w tym odzieniu”
INTERIA.PL

Re: Internauci martwią się o Wałęsę! Co dostrzegli na zdjęciu?

Napisał(a): ~Dango -

Lepiej niech internałci martwią się nie o niego tylko o siebie,po tym co on wypisuje w tych portalach to nawet nie chce się tego czytać tak jak to pisał że nie ma za co żyć tak że życie w Miami kosztuje nie małe pieniądze.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~pzpr -

~mirek sam jestes bolek cego dokonałes pajacu
a co osiągnał bolek , takich bolków , w POLSCE BYLO tysiące , ale ten , pajac zaczął sie podpisywac , pajac do kwadratu??no ale co można oczekiwac , od bezmózgowca??

Napisał(a): RomanRudel -

Nasze pokolenie nie ubiera kasku na głowę podczas jazdy rowerem i motorowerem. ja nie mówię, czy trzeba czy nie - podobnie jak w przypadku narciarstwa, łyżwiarstwa, jazdy ciągnikiem rolniczym itp To jest w/g mnie raczej rodzaj oznakowania ludzi epoki milky-waya. Nie dziwie się, że Wałęsa nie zakłada tego na głowę, bo by wyglądał w mojej ocenie idiotycznie.

Reklama

Napisał(a): ~Mirosław -

RomanRudel Nasze pokolenie nie ubiera kasku na głowę podczas jazdy rowerem i motorowerem. ja nie mówię, czy trzeba czy nie - podobnie jak w przypadku narciarstwa, łyżwiarstwa, jazdy ciągnikiem rolniczym itp To jest w/g mnie raczej rodzaj oznakowania ludzi epoki milky-waya. Nie dziwie się, że Wałęsa nie zakłada tego na głowę, bo by wyglądał w mojej ocenie idiotycznie.
Idiotyczny to jest Pana komentarz. TYrzeba jeździć na rowerze , a nie siedziećprzed telewizorem i się ogłupiać.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Internauci martwią się o Wałęsę! Co dostrzegli na zdjęciu?