Odpowiadasz na:
Internauci martwią się o Wałęsę! Co dostrzegli na zdjęciu?

uni
Temat dodał(a):
uni -
Internauci martwią się o Wałęsę! Co dostrzegli na zdjęciu? Były prezydent Polski, podczas jednej z wycieczek rowerowych, zamieścił na Facebooku krótką relację. Przyznał, że pogoda jest w sam raz na takie wyprawy, ale na ścieżkach rowerowych było trochę ciasno. Jak podaje portal „Wprost”, użytkownicy bardzo szybko zauważyli jednak coś innego. Okazuje się, że Lech Wałęsa, podczas jazdy nie miał na sobie kasku. Od razu zwrócili na to uwagę, prosząc byłego prezydenta o to, żeby koniecznie go zakupił. Polityk, po jakimś czasie opublikował kolejny post, w którym pokazał, że wziął sobie do serca prośbę Internautów. Oto, co napisał:

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Internauci martwią się o Wałęsę! Co dostrzegli na zdjęciu?

Napisał(a): ~gość -

[Panie Wałęsa nie martw sie Pan o kolarzy bez kasku,ja wolę by nasz (Putina) człowiek wygrał te wybory i zdetronizował PiS,bo wtedy Polska będzie bezpieczna,Rosja nie zrobi nam krzywdy.Panie Putin wytrzymaj Pan jeszcze do wyborów.A Panu Łukaszence życzę by nie wygadywał głupst o Polsce a patrzył na siebie jak się zachowywał z tymii emigrantami,którzy na granicy atakowali Polskę z jego podjudzania a Polska nawet nie mówiła,ze Białoruś dąży do wojny a miała prawo uzyć siły wobec wandali z Białorusi.Patrz Pan na siebe a nie na Polske.Polska Panu krzywdy nie zrobi,Pan Prezydent Putin o tym wie,wygra jego człowiek z Warszawy wybory i będzie rzadził u nas Tusk.Wolę Tuska a Putin nie zniszczy Polski ani Polska Białorusi niz PiS u władzy a Polskę w gruzach.Niech poparcie roścnie dla Tuska a spada dla PiS.Tak nam dopomóż Bóg.Wolę Polskę całą bez władzy PiS niż z PiS Ukrainę bis.

Re: Internauci martwią się o Wałęsę! Co dostrzegli na zdjęciu?

Napisał(a): WAX -

P. Wałęsa nie musi zakładać kasku, ponieważ jego głowę chroni bezdenna głupota.

Reklama

Re: Internauci martwią się o Wałęsę! Co dostrzegli na zdjęciu?

Napisał(a): ~gość -

~gosc Kiedy ten zydokomuch zdechnie
Dzień po tobie.

Re: Internauci martwią się o Wałęsę! Co dostrzegli na zdjęciu?

Napisał(a): ~gosc -

Kiedy ten zydokomuch zdechnie

Reklama