5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +1
5 ppt ?

Internet siedliskiem hejtu i kłamstwa (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Internet siedliskiem hejtu i kłamstwa

Napisał(a): Wujek -

I nie dziwota że większość się tym fascynuje bo ludzie fascynują się ciemnością i uciekają przed światłem prawdy. O tym mówią już ewangelie święte. Internet i cała technologia narzędzie szatana wszelkiego zła podłości klasyfikacji ludzi na podstawie wyglądu zasobów finansowych i pozycji społecznej. Kreowanie celebrytów pustych duchowo ludzi którzy swoją seksualnością szydercą i knowaniami wprawiają tłumy w szał fascynacji. Narzędzie niszczące duszę człowieka zniewalające uzależniające wypaczające właściwe chrześcijańskie wartości a rozwijający dzikie pogańskie zwyczaje rozpusta czary morderstwa złodziejstwa kłamstwa brak żadnych uczuć obojętność niegodziwość zazdrość zawiść szaleństwo. Jeszcze w latach 90 tych ludzie byli normalni. Obecnie większość to kłamcy przeokrutni zwodziciele zła oszuści hedoniści egoiści pozbawieni sumień i samokrytyki. Samodestrukcja przy pięknej muzyce technologii.
INTERIA.PL

Re: Internet siedliskiem hejtu i kłamstwa

Napisał(a): Blandare51 -

Dla rozróżnienia kłamstwa od prawdy człowiek został wyposażony w najpotężniejsze narzędzie, składające się między innymi z 84 000 000 000 neuronów. Mam je ja i masz je Ty. Tobie jak widzę zabrakło cierpliwości, aby zapoznać się z instrukcją używania tego niesamowitego narzędzia. Ja tą instrukcję studiuję już siedemdziesiąty rok! To działa!

Napisał(a): Blandare51 -

Blandare51 Dla rozróżnienia kłamstwa od prawdy człowiek został wyposażony w najpotężniejsze narzędzie, składające się między innymi z 84 000 000 000 neuronów. Mam je ja i masz je Ty. Tobie jak widzę zabrakło cierpliwości, aby zapoznać się z instrukcją używania tego niesamowitego narzędzia. Ja tą instrukcję studiuję już siedemdziesiąty rok! To działa!
Powiem więcej! Internet jest kolosalną pomocą w zrozumieniu tej instrukcji!

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Blandare51 Dla rozróżnienia kłamstwa od prawdy człowiek został wyposażony w najpotężniejsze narzędzie, składające się między innymi z 84 000 000 000 neuronów. Mam je ja i masz je Ty. Tobie jak widzę zabrakło cierpliwości, aby zapoznać się z instrukcją używania tego niesamowitego narzędzia. Ja tą instrukcję studiuję już siedemdziesiąty rok! To działa!
Niestety maślanka mylisz się i to bardzo. Neurony zaczynają zamierać po 35 roku życia i wraz z wiekiem jest ich coraz mniej co w starczym wieku oznacza coraz gorszą pracę mózgu która u ciebie jest bardzo widoczna. Pisząc o neuronach nie odrobiłeś lekcji pisząc, że je masz w tak dużej ilości, przyzwyczaj się, że to tylko twoja starcza wyobraźnia.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Internet siedliskiem hejtu i kłamstwa