Komentarze (47)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Labrad -

Kantor online to dobre rozwiązanie, niższe koszt, jak np. w Amronet tylko 0,2% prowizji. A firma i tak wychodzi na swoje bo dzięki korzystnej ofercie zrzesza wielu klientów.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~kaja26 -

Wzrost popularności e-kantorów to dla mnie naturalna sprawa, tak samo jak coraz mniej osób już przychodzi do banku zrobić przelew. Przez Internet zdecydowanie taniej i wygodniej. Można skorzystać w sieci z kantoru należącego do banku lub niezależnego, np. Amronet. Osobiście jestem za drugą opcją
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~pong -

Kantory internetowe są bardzo praktyczne. Muszę wymieniać walutę dosyć często i w ten sposób mi się opłaca, firmowe konto w Amronet zapewnia mi szybkie transakcje i tanie przelewy międzynarodowe.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~kantorekspert pl -

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą KantorEkspert pl
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~motts -

Zobaczycie co się bedzie działo jak będą już dane po ostatnich wybrykach pisu. Nikt normalny już w tym kraju nie zostanie, i nikt w niego nie uwierzy. Dyktatura jednej partii wraca.
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): ~uczeń 22 lata -

jakie podatki jakie koszty poniosę jak bym chciał kupić za 20tyś np; euro po 4zł i sprzedał je po 4,20 ile podatku mi zabierze państwo
Odpowiedź (0)
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ~Konik -

To prawda.Sam dzis sprzedawałem euro za które zrobie święta.Euro oczywiscie od rodziny z zagranicy.Jakby nie to ,to musiałbym w tym chorym kraju brac kredyty na święta tak jak robi to wiekszosc Polaków.Ten kraj w takiej formie nie nadaje sie do życia.
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): ~zdegustowany -

Dobra zmiana dopiero się rozkręca, więc wzrost obrotów (liczony w PLN) na długie lata zapewniony....
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz