Komentarze (93)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~załubba -

załóżcie sobie konta na germańskiej interii a inwigilacje maili macie w standardzie . Specjalne komórki stworzono tam i w tym celu
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~fds -

TOR - został zaprojektowany dla ludzi żyjących w dyktaturach, reżimach takich jak Korea Północna, Arabia Saudyjska, Iran, Białoruś, Rosja... teraz Polacy będą z niej korzystać...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Logic -

Boicie się, że już nie będzie można bezprawnie i anonimowo pluć i obrażać bezpodstawnie innych ludzi?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~dexter -

poradnik dla pedofilów i oszustów - brawo interii tego im wlasnie potrzeba
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~ola -

Nie straszcie społeczeństwa a to pisem, a to inwigilacją ,bo człowiek uczciwy nie ma się czego obawiać.Obawiają się tylko ci co załatwiają lewe interesy u sowy ,lub na cmentarzu .Brawo PIS rozliczajcie wszystkie aferki.
Odpowiedzi (7)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~JA -

ZA POLSKĘ KACZYŃSKIEGO,DUDY,SZYDŁO JESTEM SKŁONNY ODDAĆ ZYCIE,ZA POLSKĘ WAŁĘSY,DONKA ,BRONKA ,SCHETYNY,KOPACZ,WITCZAKA,LEWANDOWSKIE ,PETRU,SZINFELDA,NAWET PALCEM W BUCIE NIE KIWNE.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~The Bill -

Krzyk taki jakby wczesniej nie bylo kontroli internetu.Chcialbym przypomniec ze to za czasow PO niejaki Brunon K zaostal oskarzony za pisanie na czacie,a teraz lament ze internet bedzie pod kontrola hehehehe.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): patryota -

UWAGA !!! Ostrzegam przed wchodzeniem na link podawany w postach - wszystkie wysyła ta sama osoba (między innymi przez krzysiek , tomek , wojtek, dawid , adrian, marek , grzesiek), który prowadzi do strony Adrian blog. Ze stron tego blogu ktoś naiwny wierzący w wygrane, klikając dalej nieświadomie wchodzi na strony PŁATNYCH stron z grami hazardowymi (hazard przez internet w Polsce jest zabroniony prawem). Jakiekolwiek kliknięcie spowoduje zawirusowane Waszego komputera w celu uzyskania dostępu do haseł bankowych. A ja to oszustwo będę tępił bezlitośnie każdego dnia, bo i tak siedzę przy komputerze.!! KOPIUJCIE TO I WKLEJACIE POD KAŻDYM WPISEM TEGO OSZUSTA !!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~grzesiek -

Kiedys moze bym sie tym przejmowal ale juz nie, pare lat temu zrezygnowalem z etatu, teraz moim glownym zrodlem utrzymania jest internet, mam miedzy 15 a 20 tysiecy na miesiac i nie musze wiecej wysluchiwac fanaberii mojego szefa. Bardzo duzo ludzi tak zyje, kto chce moze tu wiecej poczytac adammazur.xn.pl przyszedl czas, ze nie musze martwic sie za co zaplace rachunki pozdrawiam gracja
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz