Odpowiadasz na:
IRAŃCZYK ZAATAKOWAŁ KOŚCIOŁ NA MOKOTOWIE.

~waw
Temat dodał(a):
~waw -
Mężczyznę dewastującego kościół zauważyli mieszkańcy Mokotowa i natychmiast poinformowali funkcjonariuszy. Policjanci przyjechali na miejsce w ciągu kilku minut. Wandal zdążył w tym czasie oddalić się od miejsca zdarzenia. Dzięki rysopisowi sporządzonemu na podstawie relacji świadków udało się go zatrzymać kilka ulic dalej. Przy pomocy tłumacza policjanci ustalili, że zatrzymany ma obywatelstwo irańskie. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: IRAŃCZYK ZAATAKOWAŁ KOŚCIOŁ NA MOKOTOWIE.

Napisał(a): ~Krystyna -

Natychmiast go z powrotem do Iranu!!! Co on tu robi? Jako obywatelka Polska nie chcę płacić na islamistów - nawet na więzienie!

Re: IRAŃCZYK ZAATAKOWAŁ KOŚCIOŁ NA MOKOTOWIE.

Napisał(a): ~realista -

wydalić w ciągu 24h do ojczystego kraju

Re: IRAŃCZYK ZAATAKOWAŁ KOŚCIOŁ NA MOKOTOWIE.

Napisał(a): ~lea -

~Pitu Pitek Odpowie tylko za zdewastowanie mienia? Jak w Londynie Polacy rozrzucili tylko boczek w meczecie to od razu oskarżono ich o napaść na tle religijnym, a temu tylko stawiają zarzut zdewastowania mienia. Poza tym ludzie na Mokotowie to du-y przez wielkie D, powinni go sami tam rozliczyć nie mieszając w to żadnych służb.
Dokldnie to samo pomyslalam, kiedy przeczytałam ten art. tydzień temu

Re: IRAŃCZYK ZAATAKOWAŁ KOŚCIOŁ NA MOKOTOWIE.

Napisał(a): ~ania -

gość Iran nie jest państwem arabskim.
Ale islamskim[b][/b]