Komentarze (335)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Emigrant -

Bardzo dobra wiadomość, niech wszystkie szydy lecą na księżyc i nie wracają.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Luna -

Zmieści się w tym lądowniku całe PiS, czy tylko aktyw?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Ateista -

podobno naiwienksze państwo świata-watykan terz ma lecieć ! te stare kawaleryipedofilianie som zazdrosne że Izrael morze se tam postawić jakomśJerozolime ! to by tym lucyferianom popsowało monopol na władzem. a nieh se tam lecom! morze pokarzom jak siem uprawia bunga bunga w stanie niewazkości! a mnie tam dobże na plaskij ziemi jest. jestem oświeconym ateistom , wieżem w płaskom ziemiem i pohodzem od maupy ( albo od lemóra v)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Luna -

Nie moża wylądować na Księżycu,bo Księżyc nie ma orbit.Poza tym jest wysoki stopień radiacji.
Odpowiedzi (1)
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~antek -

Cały ?....Naprawdę ???? To może jeszcze parę państw tam wysłać ?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Niestety -

Zaden narod (Ukraincy, Rosjanie, Niemcy, Amerykanie) nie wzbudza takiej niecheci za swoja nienawisc, chciwosc, dwulicowosc jak oni... Pomagalismy im podczas wojny a oni co? Ale sa tez dobrzy ludzie wsrod tej nacji. Pamietam sklep we Wroclawiu przy ulicy Hubskiej, ktora prowadzila przemila Zydowka, ktora byla dla nas jak dobra ciocia, zawsze byly cukierki, makagigi, oranzada za darmo. Wiec nie generalizujmy, sa po prostu dobrzy i zli ludzie.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Emilian58 -

Dopiero teraz dołączył do grona kosmicznych oszustów?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~prawdziwywiadomo -

Cieszę się, że wreszcie i Polska wylonduje na księzycu. Brawo!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~TakaPrawda -

Cóż za tytuł: Izrael leci na księżyc...mam nadzieję, że w całości i już nigdy tu nie wróci!
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz