43
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +0
43 ppt ?

Ja chce kota, mąż psa. Co robić? (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ja chce kota, mąż psa. Co robić?

Napisał(a): Gość -

Wyprowadziliśmy się z mieszkania do domu z ogródkiem, możemy sobie wreszcie pozwolić na zwierzaka - i pojawił się problem. Ja uwielbiam koty, jako dziecko zawsze miałam jakiegoś kota i teraz też marzy mi się kot. Z kolei mąż to "psiarz" - i teraz, kiedy wreszcie znalazłoby się na psa dużo miejsca, upiera się na jakieś duże bydlę, owczarka, albo jeszcze lepiej husky. Myślicie, że powinnam ustąpić? A może macie jakieś pomysły, jak przekonać go do kota?
INTERIA.PL

Re: Ja chce kota, mąż psa. Co robić?

Napisał(a): gość -

Skoro macie dom z ogródkiem to śmiało możecie mieć i psiaka i kota :-). Chyba, że Twój mąż nie toleruje w ogóle kotów to wtedy rzeczywiście jest problem, natomiast jeśli nie ma nic przeciwko nim to Ty przygarnij kotka a Twój mąż wymarzonego psa. Będzie i wilk syty i owca cała :-)

Re: Ja chce kota, mąż psa. Co robić?

Napisał(a): gość -

Weźcie kota i psa. Ja mam dwa psy duże i dwa koty i nie ma żadnych wojen. Jeżeli mąż np. nie toleruje kotów to tez nie problem, koty wyczuwają niechęć i nie zbliżają się do takiej osoby, czyli problem z głowy. A w domku przydają się zarówno kot, jak i pies. Kot poluje na myszy, komary, muchy itp, a pies przegania z ogrodu wszelkie możliwe gryzonie np. nornice, kuny itp. Koszty utrzymania wbrew pozorom nie są wysokie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • chcé kota
Do góry strony: Ja chce kota, mąż psa. Co robić?