12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
12 ppt ?

Jak bezpiecznie się opalać? (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak bezpiecznie się opalać?

Napisał(a): Gość -

Niedługo wyjeżdżam na upragniony urlop!!!

Jednak sen z powiek spędza mi fakt, ze zawsze wracam "spalona", obolała, czerwona. Chce zeby w tym roku bylo inaczej. Jak bezpiecznie się opalać? Jakie są zasady bezpiecznego opalania? Co wy robicie żeby ładnie, na brązowo się opalić, a przede wszystkim zeby sie nie "spalic" wlasnie..?!

Co radzicie?
INTERIA.PL

Re: Jak bezpiecznie się opalać?

Wszystkie magazyny dla kobiet zalecaja stosować wysokie kremy z filtrem i unikac slonca w godzinach od 11-16. Pozostaje zastosowac sie do rad i byc bladym lub nie stosowac sie i spalic sie i wygladac staro. Mocna opalenizna jest niemodna i niezdrowo sie wyglada.

ja zawsze stosuje filtr 15 smaruje sie ze 3 razy,ale bardzo szybko sie opalam i od razu na brazowo,a jak sie idzie na plaze to od 10 do 15 wiec w szczycie ale nigdy jeszcze sie nie spalilam,a trzeba dbac o twarz szczegolnie bo bardzo opalona wyglada nieladnie i staro,zwlaszcza jak potem pierwsze co sie rzuca to białka w oczach ech..mowie o polskich plazach a te zagraniczne to filtry bardzo wysokie,ponad 30 a i tak sie opalisz.

Reklama

Nic specjalnego nie robię. Jestem przez cały czas w ruchu, wędkuję i jestem spalony na brąz. Nie polecam całodziennego przebywania na nasłonecznionych brzegach rzek i jezior tym, którzy mają jasną cerę i słoneczko robi z nich różowe prosiaczki. Dla takiego typu urody to bardzo niebezpieczne. Lepiej niech spędzają czas na świeżym powietrzu pod parasolem.

Ja w Polsce używam filtru 6 i nie przebywam na słońcu więcej niż 2-3 godz . Nie leżę ,staram się opalać w ruchu/np. spacery/.Na południu Europy filtr 10 ,reszta tak samo. Mam lekko ciemniejszą karnację od przeciętnej i nigdy się nie poparzyłam na słońcu.Nie stosuję wysokich filtrów,bo uważam,że opalenizna jest piękna......Wyższe filtry przeznaczyłabym dla dzieci .

Reklama

Jest w tym prawda. Ale co robić nad morzem między 11 a 16-tą? Siedzieć w pokoju czy knajpie, a nie na świeżym powietrzu?

Gość Wszystkie magazyny dla kobiet zalecaja stosować wysokie kremy z filtrem i unikac slonca w godzinach od 11-16. Pozostaje zastosowac sie do rad i byc bladym lub nie stosowac sie i spalic sie i wygladac staro. Mocna opalenizna jest niemodna i niezdrowo sie wyglada.

im bardziej zakrywający strój tym bardziej bezpiecznie - najlepiej w rozciągniętym golfie i dresach....
chyba, że jesteś gruba i brzydka wtedy Twoje bezpieczeństwo wzrasta, w takim przypadku nawet nago ;]
tylko, że kobiety obok mogą straszyć Tobą małe dzieci a nawet mężów

"jak będziesz niegrzeczna/niegrzeczny) to ta baba jaga Cię zabierze ;P

Reklama

halo gosciu pisze do tego co mu puszyste przeszkadzaja szczerze powiem ze ja nie jestem puszysta ale nigdy nie wytykalam palcami takich kobiet zeby ciebie nie dorwala taka choroba bo to jest choroba a jak ci cos nie pasi to nie wychodz nigdzie na plaze szkoda mi ciebie nie masz szacunkun dla ludzi troche inaczej wygladajacych

Dokonania Tuska
1. Afera Hazardowa
Brak komentarza.
2. Zniszczenie Polskich Stoczni
Brak komentarza.
3. Skuteczne Wyniszczanie drobnych Polskich przedsiębiorstw.
Brak komentarza.
4. Kompletne zbłaźnienie się zarzutami wobec Ministra Ziobro.
Śmiech na sali.
5. Żadnych reakcji na tragiczny stan polskiego wymiaru sprawiedliwości. Poczynając na "samobójstwach" kończąc na "sprawie Olewnika"
Trwoga.
6. Zniszczenie IPN-u.
Myślę, że mądremu dość.
7. Konsekwentne działania na szkodę Polski w kwestii energii odnawialnej i energetyki.
8. Brak reakcji ze strony Polskiej na budowę "rury".
Bez komentarza.
9. Niestety muszę to napisać. Przyzwolenie na zatarcie wszelkich śladów zamachu na prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.
Bez komentarza.
10. Prywatyzacja wielkich Przedsiębiorstw, sprzedaż ich za bezcen.
Brak komentarza
POMYSL CO TUSK TERAZ ZROBI Z KOMOROWSKIM
Kolejny Rozbiór Polski??

Podstawą jest krem albo mleczko do ciała z filtrem odpowiednim. Ja stosuję dość mocny, ponieważ ile razy nie pójdę na plażę to siedzę tam raz - dość długo, dwa - właśnie w godzinach 11-14 tak mniej więcej. Nie przepadam za chemią na ciele, więc korzystam z kosmetyków naturalnych, godne polecenia jest mleczko dla skóry wrażliwej z filtrem 20-tką firmy Lavera. Opakowanie jest dość wydajne, a przede wszystkim to eko-kosmetyk, w sam raz dla wszelkich alergików i tych którzy lubią naturalne kosmetyki. Ja kosmetyki tej firmy kupuję akurat u siebie w Łodzi, w CH Manufaktura jest sklepik eko-kosmetyki Juventa i mają tam chyba najlepszy wybór takich marek w centrum, także polecam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak bezpiecznie się opalać?