66
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń703
  • Odpowiedzi59
  • Ocen na +0
66 ppt ?

Jak często chodzicie do dentysty? (60)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak często chodzicie do dentysty?

Napisał(a): gość -

ja , odkąd udało mi się znaleźć dobrego dentystę, tez chodze regularnie na kontrolki - warto. Jak się coś dzieje, można szybciej zaradzić.(...)

Reklama

no tak sprawdzony i zaufany gabinet to podstawa. Ja też odkąd zaczęłam chodzić do Galerii Uśmiechu odwiedzam go regularnie. Poza tym nie muszę pamiętać, kiedy kolejna wizyta, bo sami mi przypominają smsem kiedy pora na przegląd.

Reklama

Reklama

to prawda, że wyznacza jak często trzeba się w gabinecie pojawić, ale mi się zdarzyło, że u dr Kosowskiej byłam co kilka tygodni, tak sobie zaniedbałam zęby. Ale teraz staram się dbać o nie jak najlepiej no i też sprawdzać co się z nimi dzieje, nawet, jak mi się nic nie dzieje to idę na kontrolę.

to prawda wizyta raz na sześć miesięcy, nawet jeśli się nic nie dzieje jest podstawą. Chociaż ja przez swoje zaniedbanie byłam w Dental services przynajmniej raz na miesiąc. Ale na szczęście już wszystkie zęby wyleczone.

Napisał(a): Gość -

Zgadzam się do dentysty powinno się chodzić co pół roku do kontroli. Co do dentystów to w Warszawie staram się odwiedzać ich mniej więcej co 6 miesięcy, a chodzę do kliniki Bonelli Detal. Jak ktoś jest z Wawy to polecam się tam wybrać.

to prawda raz na pół roku to jest minimum, no chyba, że się okaże, że jest coś do zrobienia to wtedy częściej. Ale moja dentystka dr Kosowska jest bardzo miła więc też dzięki niej przestałam się bać wizyt u dentysty.

Staram się chodzić 2 razy do roku do stomatologa (...) w Lublinie i myślę, że to jest niezbędne minimum. Na szczęście nie mam z nimi większych problemów.

Ja w Gdyni chodzę co roku na kontrolę do (...) u których robiłem też wcześniej skomplikowany zabieg leczenia kanałowego (dużo kanałów) który mi bardzo dobrze zrobili.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak czesto do dentysty
Do góry strony: Jak często chodzicie do dentysty?