21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń898
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
21 ppt ?

jak dbać o młodość i urodę 30 (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak dbać o młodość i urodę 30

Napisał(a): Gość -

jak dbać o młodość i urodę by zachowac młody wygląd ? Proszę nie piszcie o operacjach, kwasach i zastrzykach, raczej skupcie się na tym co jeść, jak ćwiczyć czego unikać ?
napewno znacie skuteczne sekrety, więc proszę podzielcie się :)
INTERIA.PL

Re: jak dbać o młodość i urodę 30

Napisał(a): Wredotka -

żadną nowością jest, że dużo zależy od genów, można nie mieć kasy a fuksa po rodzinie i wyglądać jak młoda bogini , można mieć też kasy jak lodu i wyglądać mniej korzystnie
wg mnie najważniejszy jest ruch, fajnie jeśli na świeżym powietrzu, dotlenia mózgownice jako ten najważniejszy organ, bez którego żadna uroda nie da rady

ja lubię takie wręcz babcine sposoby, od olejku rycynowego na rzęsy, poprzez minimalną tapetę
ujędrnianie ciała pilingami plus jakieś kremy, niekoniecznie za 1oo zeta
no i sen kochana w naszym wieku :P to należy się wysypiać, wyseksić od czasu do czasu, dużo się uśmiechać i cieszyć się z życia, doceniać co się ma
i podchodzić do wszystkiego ze zdrowym dystansem, niech innych boli głowa z powodu kurzych łapek
(:

Reklama

Napisał(a): 81m3w5f -

Jestem także zwolenniczką metod babuni w związku z tym jem 5 razy dziennie niewielkie
posiłki włosy myję naparze z pokrzywy lub w wywarze kory dębowej. Twarz myję co drugi
dzień zimną wodą przemywam raz w tygodniu szałwią. no i stosuj szare mydło by mieć
gładką skórę stóp. Kremy tylko firmy soraya

Reklama

Napisał(a): gość -

Mam 38 lat i wygladam super, umowilam sie nawet z 23 latkiem i on sie chcial ze mna spotykac ale w koncu zdecydowalam sie na 32 latka, ktory teraz jest moim mezem Wygladamy w tym samym wieku choc jego glupota mnie czasami poraza Jem zdrowo, spie 8 godz, duzo jedze na rowerze, kupuje fajne ciuchy i dobre kosmetyki , no i chyb amam dobre geny bo moja mama tez bardzo mlodo wyglada na swoj wiek POzdr

Mnie mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gberes ; idealnafigura.com/gberes). Zdrowie jest tylko jedno, warto o niego zadbać!

Reklama

jeść dużo borówek amerykańskich , orzechów :) stosować odpowiednie kremy do wieku . Dużo ruchu na świeżym powietrzu . Posiadać dobrego partnera życiowego który będzie dbał o nas a my przy nim będziemy żyć całą piersią :)

Napisał(a): 4boczna -

Ja uważam,ze to wlasne zdanie,które powinno motywować do działania,trzeba wypracować sobie swoje nawyki tz.mieć na uwadze i przestrzegać to co chcemy osiągnąć,wytrwale wyznaczyć sobie cele,narzucić sobie reżim.Więc Ja to robię tak- co dziennie,gimnastyka,dużo przebywam na świerzym powietrzu,jem dużo warzyw,pieczywo tylko ciemne,ograniczyłam cukier do minimum,ciągle jestem w ruchu,dużo jeżdrzę rowerem ,rano tylko zimny prysznic na okrągło,Wysypiam się do syta,już za nim wstanę z łóżka to zaliczam rowerek i obowiązkowo przeciąganie,Mimo swojego wieku kalendarzowego,nigdy nie czuję ,ze to te lata,a ja jestem wciąz dziewczyną młoda duchem,właże na dzrzewa,biegam za piłka po podwórku,Oczywiście pracuję na działce ,co jest budulcem mojej energi,Czuję się lekko ,jestem powabna,pewna siebie,męszczyżni często zawieszają oko na moim wyglądzie,widzę ,ze wyrózniam się z tłumu.Proszę zacząc stopniowo a rezultat napewno przyjdzie ,życzę wytrwania.To moje zdjęcie
Załączniki:

Wsluchiwac sie dokladnie w swoj organizm....odnalezc swoj zegar bioologiczny.
wiekszosc z nas dostaje mlodosc w genach.....co nie znaczy,ze nie trzeba dbac o to,by ja zatrzymac.
Przede wszystkim duzo ruchu.....duzo swierzego powietrza....zdrowe niskokaloryczne posilki z umiarem i jak najmniej chemii....mysle tu o kosmetykach zwlaszcza tych tanich i bez atestu.

Ćwiczyć to co lubisz i to w dużych ilościach. Wsłuchać się w swoje ciało i ułożyć odpowiednią dla niego dietę (tutaj przyda się też trochę teorii, w sieci znajdziesz wiele stron o zdrowym odżywianiu, ale pamiętaj by nie popadać w paranoje, przyjemność z jedzenia jest równie ważna). Poza tym postaraj się, by codzienna pielęgnacja była dla Ciebie przyjemnością i... pamiętaj o gimnastyce twarzy. Ona naprawdę potrafi zdziałać cuda :))