8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
8 ppt ?

Jak dbacie o włosy (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak dbacie o włosy

Napisał(a): ~gdanszczanka -

Malinka557 Ja ostatnio zaczęłam olejować włosy, polecam.
To rewelacja, prawda!!!! Tez stosuje oleje, głownie lniany, ale aktualnie po chorobie włosy zaczeły mi fatalnie wypadać i stosuje na to od 3 tygodni Olej Hasna - rewelacja!!! To egipski olejek co można stosowac do włosów zniszczonych, łamliwych, cienkich i rozdwajających się, mnie po 2 tygodniach zaczęły wyrastać nowe włoski, taki meszek , rewelacja

Reklama

Napisał(a): ~Kpiarz -

Zofia789
A jaką metodą to robisz? Ja właśnie jestem po olejowaniu na sucho i sama nie wiem. Naczytałam się o tym sporo i zaopatrzyłam w maski, które mają pomóc w olejowaniu na mokro m.in. Kallos Keratynowy. Mam włosy śrenioporowate.
Zosiu a na głowie jakie masz włosy? Też średnio porowate?

Reklama

Napisał(a): Zofia789 -

~Kpiarz
Zofia789
A jaką metodą to robisz? Ja właśnie jestem po olejowaniu na sucho i sama nie wiem. Naczytałam się o tym sporo i zaopatrzyłam w maski, które mają pomóc w olejowaniu na mokro m.in. Kallos Keratynowy. Mam włosy śrenioporowate.
Zosiu a na głowie jakie masz włosy? Też średnio porowate?
No właśnie nie wiem na 100% czy to dobrze określam. Puszą się bardzo, nie są kręcone tylko proste. W testach mi wyszło, że niby średnioporowate. Wczoraj olejowałam również, ale inną metodą bo odżywką (ten sam Kellos) i stwierdzam, że są dużo lepsze niż za pierwszym razem jak olejowałam na sucho.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak dbacie o włosy