26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
26 ppt ?

jak dłużej się kochać (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak dłużej się kochać

Napisał(a): ~bejli -

Szukam sposobu, jak dłużej się kochać ze swoją dziewczyną. Próbuje mi tego nie okazywać, ale wygląda na niepocieszoną, że kilka ruchów mi wystarczy do spełnienia. A ona sama jeszcze chciałaby więcej. Macie jakieś rady, jak wydłużyć stosunek? Czy wystarczy, że zmienię pozycję w łóżku? Czy powinienem zmienić technikę, robić jakieś ćwiczenia? Czy może są jakieś sprawdzone sposoby, jak dłużej dochodzić? Podpowiedzcie proszę, bo boję się, że jak to dłużej potrwa, to mogę ją stracić...
INTERIA.PL

Re: jak dłużej się kochać

Napisał(a): ~rekin -

1. Na szybko - jakąś godzinkę przed spotkaniem z kobietą onanizuj się - będziesz mniej "napalony" i będziesz musiał dłużej poruszać się w kobiecie zanim nastąpi kolejny wytrysk

2. Ćwicz mięśnie kegla. Żeby je poczuć postaraj się powstrzymywać sikanie - te które do tego służą pomagają też powstrzymywać przedwczesny wytrysk. Jak to robić poczytaj w necie - w skrócie jak czujesz że dochodzisz powstrzymuj się - na początek w trakcie onanizowania się

3. Ćwiczenie mięśni kegla mogą być początkiem nauki seksu tantrycznego - polecam tylko wtedy gdy przy okazji zgłębisz odrobinę system duchowego rozwoju z tym związany. W innym wypadku możesz popaść w przeciwne kłopoty - nie móc się doprowadzić do wytrysku

UWAGA! - droga którą Ci podpowiadam nie będzie wcale łatwa i szybka więc wymaga cierpliwości i najlepiej współpracy Twojej dziewczyny - powodzenia!

Reklama

Reklama

Re: jak dłużej się kochać

Napisał(a): ~bejli -

~rekin 1. Na szybko - jakąś godzinkę przed spotkaniem z kobietą onanizuj się - będziesz mniej "napalony" i będziesz musiał dłużej poruszać się w kobiecie zanim nastąpi kolejny wytrysk

2. Ćwicz mięśnie kegla. Żeby je poczuć postaraj się powstrzymywać sikanie - te które do tego służą pomagają też powstrzymywać przedwczesny wytrysk. Jak to robić poczytaj w necie - w skrócie jak czujesz że dochodzisz powstrzymuj się - na początek w trakcie onanizowania się

3. Ćwiczenie mięśni kegla mogą być początkiem nauki seksu tantrycznego - polecam tylko wtedy gdy przy okazji zgłębisz odrobinę system duchowego rozwoju z tym związany. W innym wypadku możesz popaść w przeciwne kłopoty - nie móc się doprowadzić do wytrysku

UWAGA! - droga którą Ci podpowiadam nie będzie wcale łatwa i szybka więc wymaga cierpliwości i najlepiej współpracy Twojej dziewczyny - powodzenia!
Dzięki! Zacząłem dwa pierwsze i już widzę poprawę! Związek mi ratujesz człowieku!

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: jak dłużej się kochać