2
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń66
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +0
2 ppt ?

Jak dobierać kolory, by pasowały do urody (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak dobierać kolory, by pasowały do urody

Napisał(a): Gość -

Uważam, że mam bardzo dobry styl i ubieram się modnie, ale krój pasuje do mojej figury - jestem szczupłą osobą, trochę wieszakiem: zero biustu, zero bioder. Jednak mam problem z dopasowaniem kolorów, mam ciemne włosy, jasną cerę, brązowe oczy. Jak dobierać kolory, by pasowały do urody? Chciałabym podkreślić swoje walory za pomocą kolorów, ale przeważnie mi to nie wychodzi i znajomi mi mówią, że ten czy tamten kolor mi nie pasują. Na co powinnam zwrócić uwagę wybierając ciuszek w danym kolorze?
INTERIA.PL

Re: Jak dobierać kolory, by pasowały do urody

Napisał(a): Tris -

Obstawiam, że jesteś 100% zimą :) , zima to taki typ urody, takie kobiety mają właśnie ciemne włosy, brązowe lub czarne, brązowe, ciemne oczy oraz jasną cerę, często nawet bardzo jasną, więc musisz dobierać kolory pod zimę, czyli:
Bardzo wyraziste kolory, intensywne, zwłaszcza z czerni i bieli (ale, że jesteś szczupła, to lepiej bieli, ponieważ czerń jeszcze bardziej Cię wyszczupli :P ), wszelkie szarości, bordowe, czerwone, różowe, ciemną zieleń, niebieski oraz fiolet, zaś musisz unikać kolorów takich ,,słonecznych" czyli: jasnej zieleni, pomarańczy, wszelkich beży, żółtych odcieni oraz rudości.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak dobierać kolory, by pasowały do urody