135
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi77
  • Ocen na +0
135 ppt ?

Jak dobrze wyglądać w sypialni? (78)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak dobrze wyglądać w sypialni?

Napisał(a): gość -

gość najlepiej się upić i wtedy dać się wyrwać -niewiele wiesz i masz z głowy.Tylko żeby na jakiego zboka nie trafić albo na jaki sex zbiorowy bo tak moją kolezankę załatwili w sześciu jej dawali do rana i po tym długo nie mogła się odważyć aby pójść z facetem ale już jej przeszło
kobita wytrzymała jest widziałem jak jedną konduktorkę z kolei w 15 chłopa dymali i każdy na niej siedział po 15-20 minut a, ona wstała ubrała się wypiła setkę i na autobus do domu poleciała. i jak z takiej porządna zona będzie no chyba ze co roku dziecko zeby nie miała czasu
INTERIA.PL

gość
gość
gość
gość
gość my graliśmy z chłopakami w butelkę i przegrałam cnotę co prawda nie z tym co chciałam ale wydymał mnie ostro i nie miałam takich rozsterek jak ta tutaj
świetnie! Gratulacje szacunku do samej siebie! I co powiesz córkom/synkom jak się spytają jak to było z twoim pierwszym razem?? wymyślisz bajkę księciu z bajki i romantycznej kolacji czy przyznasz się, że straciłaś cnotę "grając w butelkę" dobrze, że nie przy zabawie w "słoneczko" czy "gwiazdkę" czy inną zabawę gimnazjalistów... brawo! oto kwiat młodzieży polskiej.... jest się czym chwalić... z matmy rozumiem jesteś prymuską ;)
Ciebie z Miami przywieżli-romantyczne kolacje ,oprawy jakieś.Teraz takie czasy grają sobie młodzi ,my gziliśmy się po krzakach i tam cnoty pękały -czy to nie to samo? i nie wmawiaj mi że ty przy czerwonej lampce i z nastrojową muzyczką nogi rozkładałaś a, jezeli nawet to dałaś w łóżeczku na miękkiej pościeli- to bardziej romantycznie jednak w krzakach gdzie i mrówka i robaczek w tym uczestniczą.Ja ten krzak-dzisiaj już dorodne drzewo zroszone krwią mojej cnoty odwiedzam do dzisiaj,czasem nawet się przytulam bo to taki niemy świadek moich uniesień a, szczególnie tego pierwszego.I ,pomyśl czy masz rację i ile straciłaś na tych swoich wygodach
"NIe z Miami, jestem NORMALNA, seks w krzakach nigdy mnie nie rajcował, mój pierwszy raz był elegancki i oczywiście, że po romantycznej kolacji! mam szacunek do siebie i swojego ciała... to pierwszy raz../. może dla Ciebie to wszystko jedno, gdzie z kim kiedy i w jakich okolicznościach przyrody, ale ja się kieruję rozumem! Myśli się mózgiem nie genitaliami! co to ma wspólnego z byciem prymuską?? mam odrobinę szacunku do siebie i faceta... ale każdy jak woli... wiesz nie wiem, co masz na myśli mówiąc, "myśmy", może Ty i kiedy to było?? myślę, że jednak jesteś zdecydowanie młodsza ode mnie... jak kto woli...ja jestem człowiekiem, nie zwierzakiem, ale każdy robi jak woli... A co mogłam stracić na wygodach? o wygodę tu chodzi?? nie o szacunek! W różnych miejscach można uprawiać seks i każdy jest super, ale pierwszy raz jest wyjątkowy (może i jestem z zeszłej epoki, bo jestem :)) wszystko rozumiem i wbrew pozorą jestem wyrozumiała co do eksperymentów... ale są granice... to już wolę górską łąkę, piękne trawy, albo plaża o zachodzie słońca... ale nie krzaki... tam też są mrówki i inne robaki... ja nie muszę mieć świadków do obserwacji moich uniesień, bo te rezerwiuję tylko dla mojego faceta.... bo co dla kogoś jeszcze? przecież z nim uprawiam seks a nie z całym światem? ja wiem, że dziś inne mody są i style ... ale... no każdy coś innego woli, nie?
sAMA WIESZ JAKA TA MŁODOŚĆ BYWA I TWÓJ PIERWSZY RAZ ,TAKI WYREŻYSEROWANY TO EWENEMENT.PRZEWAZNIE CNOTY PĘKAJĄ BYLE GDZIE I NAWET BYLE Z KIM A, PRZYTYK IŻ JESTEM DUŻO MŁODSZA UWAŻAM JEDNAK ZA POZYTYW-CHOCIAŻ BABA ZE MNIE LEKKO PRZED 40-TKĄ ALE SUPER W KAŻDYM CALU I MĘŻATKA I DZIECIATA ALE NIE MAM GÓRNOLOTNYCH ZACHCIANEK I WIEM JAK TO W WIĘKSZOŚCI W ZYCIU BYWA.JA MAM DRZEWO POD KTÓRYM PADŁAM I STRACIŁAM A, TY PEWNIE TYLKO WSPOMNIENIA KTÓRE Z CZASEM PAN ALZHAJMER I TAK ZABIERZE.LAMPEK Z WINEM JUŻ NIE MA ,MUZYKA POPŁYNĘŁA GDZIEŚ HEN A, DRZEWO STOI I TYM SIĘ RÓŻNIMY.CZY ABY TEN CO TO WINO PIŁ POŚWIĘCIŁ CI ŻYCIE? CZY TRZEBA BYŁO TŁUMACZYĆ ZE SZPAGAT NA W-FIE ZABRAŁ CNOTĘ.POZDRAWIAM
no i dlatego mówię, każdy jak woli, skoro Tobie z tym dobrze, to ok. oczywiście, że tak, ludzie są ludźmi, tylko, czy to było jak miałaś 13/14 lat? no chyba też nie... zawsze się zdarza, młodość jest młodość, jeżeli komuś to do szczęścia potrzebne to ok, jeżeli ktoś nie potrafi się bawić bez wódki to ok, ja potrafię (mimo, że spożywam alkohol), hasła "bo wszystkie to już zrobiły" na mnie też nigdy nie działały ... każdy ma to co lubi, nie żałuję, że nie "dałam w krzakach"... czego załować... ale uważam, że ludzie robią za dużo pod publikę, "tak jak wszyscy", jeden lubi to drugi coś innego .... dobrze, że ludzie się różnią, gdybyśmy byli tacy sami to pewnie byśmy się już dawno pozabijali... ja uważam, że trzeba myśleć o tym co i z kim się robi i dobrze mi z tym, nie bieduję sobie, bo miałam fajną młodość (mimo, że nie piłam, nie paliłam i seksu nie uprawiałam, dopiero na studiach), szok? no można, bo każdy potrzebuje czegoś innego. mnie to do szczęścia nigdy potrzebne nie było, a samotnikiem nigdy nie byłam i nie jestem, Ty masz wspomnienia z drzewem a ja miałam swoich Zuchów, obozy, ogniska wyprawy i gitarę, ALTZHEIMER może zabrać i to i to, ale nie życzę nikomu

gość
gość najlepiej się upić i wtedy dać się wyrwać -niewiele wiesz i masz z głowy.Tylko żeby na jakiego zboka nie trafić albo na jaki sex zbiorowy bo tak moją kolezankę załatwili w sześciu jej dawali do rana i po tym długo nie mogła się odważyć aby pójść z facetem ale już jej przeszło
kobita wytrzymała jest widziałem jak jedną konduktorkę z kolei w 15 chłopa dymali i każdy na niej siedział po 15-20 minut a, ona wstała ubrała się wypiła setkę i na autobus do domu poleciała. i jak z takiej porządna zona będzie no chyba ze co roku dziecko zeby nie miała czasu
Ludzie, ależ Wy macie historie, że też normalnym ludziom to się nie przytrafia:D tak lepiej się upić... świtna rada.... Spilberg przy Was to mały pikuś i nie wie co to Science Fiction ;)

Reklama

gość
gość
gość
gość my graliśmy z chłopakami w butelkę i przegrałam cnotę co prawda nie z tym co chciałam ale wydymał mnie ostro i nie miałam takich rozsterek jak ta tutaj
świetnie! Gratulacje szacunku do samej siebie! I co powiesz córkom/synkom jak się spytają jak to było z twoim pierwszym razem?? wymyślisz bajkę księciu z bajki i romantycznej kolacji czy przyznasz się, że straciłaś cnotę "grając w butelkę" dobrze, że nie przy zabawie w "słoneczko" czy "gwiazdkę" czy inną zabawę gimnazjalistów... brawo! oto kwiat młodzieży polskiej.... jest się czym chwalić... z matmy rozumiem jesteś prymuską ;)
Już mi nie opowiadaj że mamusia opowiadała Ci jak cnotę straciła,zresztą Ty też nie będziesz się chwalić swoim dzieciakom a, jeżeli tak robisz to powinnaś zasięgnąć jednak porady specjalisty.Ja córka będzie miała dać to w piwnicy da i Tobie nic do tego.Ale wyskoczyłaś z zasadami z księżyca/Hanka 32/
moja matka mi znacznie więcej powiedziała i to dość wcześnie, jak tylko stałam się kobietą, od razu była rozmowa... moi rodzice byli odpowiedzialni i wiedzieli, że mają dwie córki... szczegółów nie było...ale zawsze mówiła, że cokowliek zrobię mam mieć szacunek do siebie, jak się nie uszanuje człowiek to nikt go nie uszanuje, nie mówiła mi kiedy i jak mam "to zrobić", zawsze uczyła odpowiedzialności "jak se pościelesz tak się wyśpisz", tato mówił dużo jak to wygląda od strony faceta... miałam naprawdę kochanego i odpowiedzialnego tatę :(... każdej dziewczynie takiego życzę...pewnie, że tak... każdy jak woli... jeżeli chce dać w piwnicy, krzakach czy imprezie wisząc gdzieś na łóżku i z kim ... chodzi o to żeby przynajmniej kojarzyć gdzie z kim i kiedy... każdy ma co lubi, robi jak chce, tylko, że potem jest zdziwienie i rozczarowanie, że traktują Cię jak dziwkę która daje wszędzie gdzie popadnie... chcesz prosze, no Twoja wola i życie, każdy lubi coś innego... ja myślę tą częścią ciała co należy... a i chyba z, jak to młodzież mówi "dupczenia" nie czynię osiągnięcia życiowego, traktuję jako coś normalnego, bo wielkie halo się robi, seks traci swoją postać, robi się zwierzęcy, zaraz będzie u nas jak we Francji gdzie seks to jak ugryzienie komara, sport, przygoda... no dla mnie to trochę co innego,... wiesz, między mną (człowiekiem) a królikiem czy psem jest drobna, aczkolwiek jednak jest, różnica.... każdy jak woli, oczywiście, że mam pewne zasady, jakieś trzeba mieć... ale to sprawa każdego, tylko, że wiesz najperw jest tak jak mówisz, bez zasad gdzie popadnie, a potem płacza że nie szanują.. to jakaś kosekwencja może? Jednak dobrze, że zanim się nauczyłam używać c... nauczyłam się używać głowy...
NIE ODPOWIEDZIAŁAŚ MI -CZY Z TYM KTÓRYM WTEDY PIŁAŚ TO WINO W ROMANTYCZNYM NSTROJU W BIELUŚKIEJ POŚCIELI DZIELISZ ŻYCIE I RODZIŁAŚ MU DZIECI?

gość
gość
Ludzie, ależ Wy macie historie, że też normalnym ludziom to się nie przytrafia:D tak lepiej się upić... świtna rada.... Spilberg przy Was to mały pikuś i nie wie co to Science Fiction ;)
a tak, w 15 chłopa... każdy po 15-20 minut... po czym się obudziłeś, co? ależ macie pomsył, skąd się w ludziach takie fantazje rodzą

Reklama

gość
gość
gość
gość
Już mi nie opowiadaj że mamusia opowiadała Ci jak cnotę straciła,zresztą Ty też nie będziesz się chwalić swoim dzieciakom a, jeżeli tak robisz to powinnaś zasięgnąć jednak porady specjalisty.Ja córka będzie miała dać to w piwnicy da i Tobie nic do tego.Ale wyskoczyłaś z zasadami z księżyca/Hanka 32/
moja matka mi znacznie więcej powiedziała i to dość wcześnie, jak tylko stałam się kobietą, od razu była rozmowa... moi rodzice byli odpowiedzialni i wiedzieli, że mają dwie córki... szczegółów nie było...ale zawsze mówiła, że cokowliek zrobię mam mieć szacunek do siebie, jak się nie uszanuje człowiek to nikt go nie uszanuje, nie mówiła mi kiedy i jak mam "to zrobić", zawsze uczyła odpowiedzialności "jak se pościelesz tak się wyśpisz", tato mówił dużo jak to wygląda od strony faceta... miałam naprawdę kochanego i odpowiedzialnego tatę :(... każdej dziewczynie takiego życzę...pewnie, że tak... każdy jak woli... jeżeli chce dać w piwnicy, krzakach czy imprezie wisząc gdzieś na łóżku i z kim ... chodzi o to żeby przynajmniej kojarzyć gdzie z kim i kiedy... każdy ma co lubi, robi jak chce, tylko, że potem jest zdziwienie i rozczarowanie, że traktują Cię jak dziwkę która daje wszędzie gdzie popadnie... chcesz prosze, no Twoja wola i życie, każdy lubi coś innego... ja myślę tą częścią ciała co należy... a i chyba z, jak to młodzież mówi "dupczenia" nie czynię osiągnięcia życiowego, traktuję jako coś normalnego, bo wielkie halo się robi, seks traci swoją postać, robi się zwierzęcy, zaraz będzie u nas jak we Francji gdzie seks to jak ugryzienie komara, sport, przygoda... no dla mnie to trochę co innego,... wiesz, między mną (człowiekiem) a królikiem czy psem jest drobna, aczkolwiek jednak jest, różnica.... każdy jak woli, oczywiście, że mam pewne zasady, jakieś trzeba mieć... ale to sprawa każdego, tylko, że wiesz najperw jest tak jak mówisz, bez zasad gdzie popadnie, a potem płacza że nie szanują.. to jakaś kosekwencja może? Jednak dobrze, że zanim się nauczyłam używać c... nauczyłam się używać głowy...
NIE ODPOWIEDZIAŁAŚ MI -CZY Z TYM KTÓRYM WTEDY PIŁAŚ TO WINO W ROMANTYCZNYM NSTROJU W BIELUŚKIEJ POŚCIELI DZIELISZ ŻYCIE I RODZIŁAŚ MU DZIECI?
tak! Najpierw dobrze poznałam faceta , długo chodziliśmy do grupy na studiach, mniej więcej 1,5 roku znaliśmy się wcześniej, zanim w ogóle zaczęliśmy chodzić, do łóżka poszłam późno, nie każda od razu rozkłada nogi, no niektóre potrzebują trochę więcej czasu, poznać kogoś, jednym słowem musiał się nauganiać trochę, żeby mnie zdobyć i zdobył, było zdarzenie dość stresujące i smutne dla mnie i potem, wiedziałam, że to jest ten ktoś a że i ja nie byłam dla niego (tak myślę ;)) na jedną noc, to został ze mną i narazie wytrzymuje ;D pościel nie wiem jaka była, on wszystko przygotował... kolację, winko, łóżko... nie pamiętam, akurat pościeli, pamietam co miałam na sobie (też się postarałam, skoro on się postarał to czemu nie :))

Napisał(a): Gość -

gość
gość
gość
a tak, w 15 chłopa... każdy po 15-20 minut... po czym się obudziłeś, co? ależ macie pomsył, skąd się w ludziach takie fantazje rodzą
A to dlatego w poniedziałek tramwaje nie jeżdziły he he he ...ale ubaw :)

Reklama

Mój Boże -czasy się zmieniają i miejsca gdzie cnoty pękają.Nie powiem za moich czasów bo po co a, pamiętam doskonale pomimo ponad 70-ciu lat od tamtej chwili,tak bo to chwila zaledwie była i stałam się kobietą.Pewnie jak nie jedna z Was bardzo żałowałam tej chwili ale wtedy nikt nie łatał cnoty jak to dzisiaj można się odnowić.Ja miałam 15 lat ale dojrzała panna ze mnie była i tak to się mniej więcej i w tym wieku odbywało-no może nie było przygotowań bo człowiek nie bardzo wiedział kiedy i gdzie polegniesz.Wiedziałam natomiast z kim i potem jeszcze kilkanaście razy poprawiał aż wzięli go do wojska i został gdzieś tam i znowu kolejne podejścia i kolejne aż w końcu zaszłam w ciążę i do ołtarza mnie poprowadził.A, wierna mu byłam chociaz on nie zawsze.Dzissiaj ja już prababcia a, on odszedł do Pana i szczerze chłopa już mi się nie chce

gość
gość
gość
gość
gość
tak! Najpierw dobrze poznałam faceta , długo chodziliśmy do grupy na studiach, mniej więcej 1,5 roku znaliśmy się wcześniej, zanim w ogóle zaczęliśmy chodzić, do łóżka poszłam późno, nie każda od razu rozkłada nogi, no niektóre potrzebują trochę więcej czasu, poznać kogoś, jednym słowem musiał się nauganiać trochę, żeby mnie zdobyć i zdobył, było zdarzenie dość stresujące i smutne dla mnie i potem, wiedziałam, że to jest ten ktoś a że i ja nie byłam dla niego (tak myślę ;)) na jedną noc, to został ze mną i narazie wytrzymuje ;D pościel nie wiem jaka była, on wszystko przygotował... kolację, winko, łóżko... nie pamiętam, akurat pościeli, pamietam co miałam na sobie (też się postarałam, skoro on się postarał to czemu nie :))
To nie na golasa tylko w koszuli byłaś? a, jak do piersi doszedł od dołu czy z góry-chyba ze tylko psitka go interesowała ale powiadasz jest z Tobą do dzisiaj a, to sztuka typa utrzymać .Ale tak szczerze czy to jest to czego oczekiwałaś-zresztą skąd możesz wiedzieć jak Ty nie masz porównania,czy zdarzyło Ci się coś na boku czasem.

TAK,TEN PIERWSZY RAZ JEST WAŻNY.Mnie facet uwiódł ,zdobył i poszedł,załamałam się i na złość właśnie jemu zaczęłam używać .Spałam z ponad setką facetów nie licząc kolegów na studiach ale przyszło opamiętanie ,poznałam faceta ,zakochałam się i dzisiaj mam ponad 20-letni staż małżeński i o skoku w bok mowy nie ma bo daje mi to czego pragnę,stabilizację i miłość.Czasem naprawdę mam wyrzuty i nie nawidze siebie za przeszłość i naprawdę nie wspominam tego sympatycznie.Uważajcie dziewczyny na tych drani

no, koszulka ładna, taka nocna, czarna "ciulowa" :D, tak na początek,szybko się zbyła:D, z przodu jak chesz wiedzieć, na pierwszy raz...:D eksperymenty były potem... hehe a co historie piszesz? tylko jak zostaniesz sławną pisarką to poproszę od10% z zysków ;D tego nie wiem, czy coś na boku się nie stało/dzieje, a kto ma taką gwarancję, ta z krzaków ma?? nie! Nikt nie ma gwarancji, na razie jest ok, co będzie za rok dwa 10 nikt nie wie, potem się będę martwić...ja nie żałuję wyboru i zrobilabym tak samo... to jest jakaś satysfakcja nie? czy Ty teraz wybrałabyś tak samo?? może nie wybierałaś.. poszłaś na żywioł, bo koleżanka obok też w tych krzakach z mrówkami za świadków traciła cnotę... może jak wszsycy albo większość wtedy.. no każdy ma swoje wybory i swoje życie, mi chodzi tylko o to, żeby być w miarę świadomym wyboru, a jeżeli nie no to konsekwencja (nie narzekanie, że ludzie traktują inaczej niżby się chciało, nie można dawać d... i mówić, że się jest wielką artsytką, jak pewna panna Dorota, a potem mówić, że ludzie nie szanują i nie uważają za ważną artystkę... nie? Nie można puszczać się w krzakach, a potem płakać czy na ludzi psioczyć, że za dziwkę mają... jakaś konsekwencja... może ja tak byłam wychowana... i jeszcze dałam się tak wychować, co istotne. Każdy ma co chce! jeżeli tylko mu to nie przeszkadza i innym nie wadzi (krzywdzi) to luzik

titino Hej dziewczynY! Przede mną i moim facetem pierwsza wspólna noc! Chciałabym wypaść jak najlepiej, no ale... swego czasu bylam calkiem spora, wzielam sie za siebie i schudlam bardzo dużo. Niestety pozostały mi rozstępy na pośladkach a mój biust jest całkiem obwisły... Czy jest jakiś rodzaj bielizny który skutecznie by to tuszował? Co powinnam ubrać na hmm... chociaż początek naszego pierwszego wspólnego wieczoru? Światło w sypialni mam białe, więc gdy je zapalimy będę wgylądała tragicznie... również nei wiem co na to poradzić, a nie chcę wyjść na wstydliwą. Poradzcie cos proszę
Myślę, że Twojego faceta będziesz najpiękniejsza i na pewno i nie zauważy rozstępów ani fałdek! :) żeby mniej się krepować przy pierwszym razie warto wprowadzić bardziej romantyczną atmosferę, przyciemnić światło, zapalić światło. I koniecznie zgasić telewizor!! :)

tyrystor0 Kurcze jak się to czyta, to można w kompleksy popaść...same demony seksu....pomyślałby kto he he he , ale czyta się fajnie !:)
:))biora gdziekolwiek....kiedykolwiek.... kogokolwiek?:))

to taka meska natura
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak dobrze wyglądać w sypialni?