51
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +-1
51 ppt ?

Jak dopasować fryzurę do kształtu twarzy? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak dopasować fryzurę do kształtu twarzy?

Napisał(a): ~andzia -

Hej, jestem na jutro umówiona do fryzjera i dalej nie wiem jaką chce mieć fryzurę. Mam okrągłą twarz i zastanawiam się czy pasowałaby mi grzywka. Wiem, że do takiego kształtu raczej nie pasują grzywki, ale strasznie mi się podobają. Chociaż z drugiej strony nie ma co się upierać jak coś nie pasuje. Podpowiedzcie proszę jaka fryzura pasuje do okrągłych twarzy, żeby ją trochę wyszczuplić
INTERIA.PL

Re: Jak dopasować fryzurę do kształtu twarzy?

Napisał(a): gość -

Do okrągłej buzi obowiązkowo grzywka :) Najlepsza jest ukośnie ścięta :)Asymetria optycznie wysmukła bużkę :)
Fryzurka z krótkich włosów - ale tak by można było nieco unieść na czubku a jeśli długi , to poza ramiona . Z długich można upiąć kok - wyszczupla buzię .

Re: Jak dopasować fryzurę do kształtu twarzy?

Napisał(a): Tris -

Totalne bzdury z tą grzywką..., nie wiem kto Ci takich bzdur naopowiadał, albo gdzie to wyczytałaś, ale ja uczyłam się w szkole fryzjerskiej i pracuje jako fryzjerka i to czy komuś będzie pasować grzywka nie zależy od tego czy buzia jest smukła czy okrągła....., to czy będzie Ci pasować grzywka zależy tylko i wyłącznie od wysokości czoła..., mianowicie jeśli masz niskie czoło czyli takie ,,krótkie", to grzywka odpada, gdyż będziesz wyglądać w niej dziwnie..., jeśli masz wysokie czoło czyli ,,dłuższe", to grzywka jak najbardziej może być...., a skoro jesteś okrągła, to obowiązkowo pazurki..., wypazurkowana grzywka i tak samo wypazurkowana fryzura wyszczupli twarz..., zwłaszcza jak włosy będą szły na policzki..., wtedy włosy zakryją policzki i będziesz wydawać się szczuplejsza na twarzy...., fryzury asymetryczne jak najbardziej są polecane przy okrągłej twarzy..., ale przy krótkich lub do ramion włosach, jeżeli nosisz długie, to wtedy wystrzępione kontury fryzury wystarczą..., bo dłuższe włosy także wyszczuplają twarz, ponieważ optycznie ją rozciągają..., ale krótkie fryzurki, dobrze zrobione, czyli właśnie asymetrie takie z pazurem ;) , jak najbardziej także wyszczuplą twarz :)

Reklama

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak dopasować fryzurę do kształtu twarzy?