83
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +27
83 ppt ?

Jak dostać orgazm? (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak dostać orgazm?

Napisał(a): ~anneczka -

Współżyje z moim chłopakiem od kilku miesięcy, ale jeszcze nigdy nie miałam z nim orgazmu. Z poprzednimi partnerami nie miałam takiego problemu, a teraz cokolwiek próbujemy, to i tak nic z tego nie wychodzi. On o tym doskonale wie i robi wszystko, żeby to zmienić. Co może być przyczyną takich problemów (na pewno nie moje uczucia do niego)?
INTERIA.PL

Re: Jak dostać orgazm?

Napisał(a): ~pola -

Musicie się zgrać, jedno jest pewnww - mow wprost co Ci pasuje, a co nie, bo skad facet moze wiedziec, co cie kreci? Najgorsza iocja jest udawanie przyjemnosci... Ile tak mozna? Probujcie.. Moze byc tez tak, ze sie denerwujesz tym i spinasz, ze z tym partnerem orgazmu nie masz i stad problem.. sprobuj sie zrelaksowac i o tym ni emyslec..

Napisał(a): ~Olleczke -

~Adam Panowie wystarczy czułość, delikatność, cierpliwość oraz obserwacja swojej partnerki. I to wystarczy, aby była w siódmym niebie.
No dokładnie. Czasami potrzeba czasu aby osiągnąc orgazm. NIe ma sensu tego przyspieszac. Poza tym w wielu przypadkach problem z osiągnięciem orgazmu wynika z tego,ze druga osoba jest bardzo spięta i nie może skupić się na przyjemnośći. Do niczego nie namawiam ale lampka wina działa czasami cuda ( nie polecam jednak więcej ponieważ wieksza ilośc alkoholu powoduje zupełnie odmienny skutek).
Jeśli chciałabyś sie wspomóc to polecam dodatkowo żel Libi gel. Dajesz kropelkę na łechtaczkę, dzięki temu będzie bardziej wrażliwa na bodźcie. Orgazm gwarantowany.

Napisał(a): ~Olleczke -

No własnie nie. Niby efekt ma być ten sam alw mi osobiście nie przypadl do gustu Durex o. Jak dla mnie efekt jaki daje ( pieczenie a potem zimno) nie jest wcale przyjemny i osobiście zadowolona nie byłam. Libi gel z kolei jest przyjemniejzy bo tak jak pisalam sprawia,że bardziej odczuwa się każdy dotyk. Działąnie polega na zwiekszeniu ukrwienia miejsc intymnych. Polecam wypróbowac, bo jak do tej pory to najlepszy żel intymny jaki mielismy okazję wypróbować.

Napisał(a): denza -

Tak to jest ten żel, aczkolwiek nie wiem czy będzie to takie dobre rozwiązanie przy seksie analnym :p Jest to żel stymulujący tak wiec będzie Cię tam piekło. Tak wiec kochana jedynie na pusię :P Do sexu analnego lepiej kupić sobie coś co ma lepszy poślizg Nada się na przykład belover (najwydajniejszy zel jaki do tej pory stosowaliśmy).

Napisał(a): Klara07 -

To bardzo frustrujące. Też miałam kiedyś problem z orgazmem. Mój partner wpadł na pomysł, żebyśmy oglądali razem filmy erotyczne, ale to też nie działało. Stwierdziłam, że będę je oglądać sama, przed seksem, żeby się mocno nakręcić. Było już trochę lepiej, ale nadal nie mogłam dojsć. Słyszałam, że dużo osób czyta pikantne opowiadania, więc sama spróbowałam. Czytam na https://eroty(...)nia.pl/. W sumie dzięki tym opowiadaniom, nauczyłam się różnych technik podniecających partnera i jak bardziej rozpalić samą siebie. Łatwiej mi było poznać siebie i swoje ciało, także polecam spróbować :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak dostać orgazm?