836
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń69 tys.
  • Odpowiedzi112
  • Ocen na +98
836 ppt ?

Jak duży biust .. (113)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Reklama

Re: Jak duży biust ..

Napisał(a): Gość -

Podobają mi się przede wszystkim małe ale nie jestem w tej kwestii ortodoksem bo trochę większe niż małe też czasami mi się podobają. Czy chodzi tu o kształt czy o proporcje czy o oba na raz albo o coś jeszcze innego nie wiem. Tak samo nie umiałbym powiedzieć czy wszystkie ,,zrobione'' by mi się nie podobały. Myślę że gdyby były małe i silikon posłużyłby tutaj tylko do nadania im podobającego mi się kształtu to tak ale to tylko gdybanie. Każde powyżej jakiegoś rozmiaru którego określić tak naprawdę nie potrafię, bez znaczenia czy zrobione czy naturalne, kategorycznie wykluczam. Nie ma w nich dla mnie niczego pociągającego bez względu na ich kształt.

Reklama

Reklama

Re: Jak duży biust ..

Napisał(a): ~Kardana -

Myślę, że dzięki kilku ciekawym sztuczkom możemy naprawdę ciekawie zaprezentować swoje biusty, bez względu na ich rozmiar.
Przeczytałam kiedyś artykuł o tym, jak mieć ładne piersi od zaraz i stosuję się do tych rad. Widać efekty :D
[url=http://piekno24.pl/piekne-piersi-od-zaraz[/url]

Re: Jak duży biust ..

Napisał(a): ~Milena -

Ma znaczenie.hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Jak duży biust ..

Napisał(a): ~Bedney58 -

Moja partnerka z którą mieszkam w Hiszpanii ma 80G i swój oryginalny a ma 37 lat,nikt nie wierzy że taki biust można mieć bez ingerencji lekarza,a jak robi mi hiszpana to totalny odlot,
i jestem zauroczony tym jej biustem oryginalnym.pozdrawiam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • biust forum
  • sex z durzm biustem
Do góry strony: Jak duży biust ..