24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń100
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +-1
24 ppt ?

Jak farbować włosy ? (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak farbować włosy ?

Napisał(a): ~Fela -

Dzisiaj postanowiłam po raz pierwszy zafarbować włosy samodzielnie , nigdy wcześniej tego nie robiłam i chciałabym , aby jak najlepiej mi to wyszło. Wszystkie potrzebne mi rzeczy mam tylko nie wiem jak się zabrać do farbowania włosów. Możecie mi pomóc z tym ? Od czego mam zacząć przy farbowaniu włosów ? Jak farbować włosy samodzielnie ?
INTERIA.PL

Re: Jak farbować włosy ?

Napisał(a): Gość -

Przede wszystkim pamiętaj , aby równomiernie rozłożyć farbę na włosach , powoli wcieraj ją we włosy i skórę . Jeżeli masz długie włosy to najlepiej 2 lub 3 , ale to wszystko masz napisane na pudełku. Farbowanie włosów jest proste :)

Napisał(a): Sondrina -

rób tak, jak jest napisane na opakowaniu - trzymaj farbę na włosach dokładnie tyle ile trzeba. jeszcze nie masz odrostów, ale jak już się będą pojawiać najłatwiej jest farbować robiąc sobie przedziałki :) jeśli nie masz, kup taki plastikowy pędzel do farbowania, łatwo się nim nakłada farbę i rozczesuje włosy. no i farbuj włosy na drugi dzień po myciu :)

Napisał(a): ~kontancja -

Jeśli chcesz dobrej rady to sprecyzuj to co chcesz zrobić, przede wszystkim z jakiego koloru na jaki malujesz, bo to najważniejsze. Z blondu jest łatwo samemu przyciemnić (chociaż nie zawsze wychodzi wymarzony kolor ;), ale jak chcesz czarny rozjaśniać to biegiem do fryzjera! Ja rozjaśniałam naturalnie kasztanowe włosy w Salonie In Harmony i miałam pewność, że wyjdą ładnie. Sama nigdy bym nie zaryzykowała czegoś takiego i Tobie nie polecam!

Napisał(a): ~Lula -

Po nieudanym farbowaniu i wpadce kolorystycznej juz nigdy nie będę sama farbować w domu. Wyszła mi masakra i myślałam, że będę musiała obciąć włosy. Odratowali mi je w Akademii Perfect Hair na świętokrzyskiej. Ale co się nadenerwowałam wczesniej - to moje!

Napisał(a): ~gdf -

Jak zaczynasz koloryzację i chcesz zrobić to sama to polecam farby organiczne. Są trochę droższe, ale nie niszczą włosów, są łatwe w aplikacji i są idealne dla osób, które mają wrażliwą skórę głowy. Sama korzystam z takich:https://www.s(...)nd/136. Szkoda mi trochę niszczyć włosy chemią, szczególnie, że przy blondzie mam odrost już po 3 tygodniach.

Napisał(a): ~Wiwa -

~Sammmy A znasz te organiczne farby Naturigin?https://www.s(...)LOSOW/4 Są doskonałe! I bez całej tej okropnej chemii. Jednak to jest głowa i byle czeko na skórę bym nie kładła...
Farby Naturigin są świetne! Po pierwsze są ekologiczne, bez tej całej chemii, kolor długo sie utrzymuje, nie śmierdzą podczas aplikacji. Polecam! ja je kupuję w sklepie Miraflores.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak farbować włosy ?