36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +7
36 ppt ?

Jak flirtować, żeby uwieść? (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak flirtować, żeby uwieść?

Napisał(a): Gość -

Powiedzcie co robię źle? Zazwyczaj jest tak, że jak widzę fajną dziewczynę przy barze, albo gdzieś na parkiecie to grzecznie podchodzę, pytam jak się bawi, dowiaduję się jak ma na imię, czym się w życiu zajmuje, potem albo zapraszam na drinka albo do tańca (zależy na co, która ma ochotę) i na koniec co? Każda grzecznie dziękuje i odchodzi! Co mam zrobić jeszcze, żeby laska ze mną została? Chciała się ze mną umówić na kolejną randkę? Jak flirtować z kobietami, żeby je uwieść, oczarować?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Jak flirtować, żeby uwieść?

Napisał(a): CARMELA -

a moze zwyczajnie popros o numer telefonu i powiedz jej ze bardzo dobrze wam sie rozmawia badz tanczy i czy by nie miala ochoty tego powtorzyc...zdobyj nr tel...bo z tego co czytam dajesz sie wykorzystac na drinki darmowe itd...a one korzystaja...niestety taki typ kobiet jest duzo...no i moze czas zaczac sie rozejrzec gdzie indziej a nie tylko w klubach...jest wiele miejsc do podrywu:) zycze powodzenia

Reklama

Re: Jak flirtować, żeby uwieść?

Napisał(a): ~cieć -

[cytat kogo=~kloszard]JESTEM, bezdomnym, nie wiem czy ktoś sobie jaja robi, ale słyszałem, że tutaj w Krakowie, ktoś użycza za darmo i inkognito mieszkań- apartamentów podobno w SSaalwwatorr TTowwer, AAnngell Cityyy 77 i nikt się tym nie interesuje, to by mi pasiło, ze wszystkimi mediami, wygodami , a plazma jest ? A ochrona nie robi obstrukcji nie legitymuje, nie pyta o dane, a jak się wchodzi to trzeba powiedzieć jakieś hasło...Upsala ? 120 a może kkoociiołeek, aha podobno to to samo.... To jakiś wyższy etap komunizmu ? będę wdzięczny za info

Kloszard,to wszystko prawda.Podchodzisz do ochroniarzy,mówisz że chcesz klucze do rezydencji,podajesz hasło ,,GENDER'',i to wszystko.Mieszkasz ile chcesz,przez telefon zamawiasz katering,panienki itp.
POwodzenia.

Reklama

Re: Jak flirtować, żeby uwieść?

Napisał(a): ~generał -

UWAGA- TO FORUM TO FIKCJA- TEMATY ZWIĄZANE Z KRYTYKĄ OBECNEJ POWŁADZY, CZY TEŻ GENDER I SĄ ŚCIĄGANE, A PROFILE FORUMOWE TYCH CO O TYM PISZĄ BLOKOWANE ZE SKRAJNYM NARUSZENIEM REGULAMINU ! ! TAK WIĘC NARUSZANY JEST PRZEZ ADMINISTRACJĘ W PODSTAWOWEJ KWESTII REGULAMIN FORUM , CZY TEZ OBOWIĄZUJĄCE NA NIM ZASADY ORAZ PODSTAWOWE PRAWO DO WOLNOŚCI SŁOWA ! ! Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ OŚWIADCZAM, ŻE FORUM KONTROLOWANE JEST PRZEZ POSŁUŻBY, MAŁO TEGO, ZATRUDNIAJĄ ONE ETATOWYCH TROLLI, KTÓRYCH ZADANIEM JEST PROWOKOWANIE, OBRAŻANIA I ROZWALANIE WĄTKÓW, TERAZ DODATKOWO SIĘGNIĘTO PO INSTRUMENT CENZURY ! TAK WIĘC ZAMIAST IRLANDII MAMY KOMUNIZM I BIAŁORUŚ !

Re: Jak flirtować, żeby uwieść?

Napisał(a): ~kris -

TO FORUM TO ŻENADA, ADMINISTRATORZY BEZ WYJAŚNIEŃ ZDEJMUJĄ TEMATY, WPISY, BLOKUJĄ WIZYTÓWKI, ŁAMIĄ REGULAMIN, WYKAZUJĄ SIĘ CHAMSTWEM I AROGANCJĄ, NADAJĄC NIESŁUSZNIE KARY, POMAWIAJĄC, OCZERNIAJĄC, ODBIERAJĄC PUNKTY, NIE ODPOWIADAJĄC NA PYTANIA, CZY JEST JAKAŚ WŁADZA NAD TYM FORUM , ABY SIĘ TEMU PRZYJRZAŁA , ABY ODSUNĘŁA TYCH LUDZI OD ADMINISTROWANI, CZY WOLI MIEĆ PROCESY NP, ZA POMÓWIENIA , CZY OBRAŻANIE LUDZI ? CZY W KOŃCU UKRÓCI TĘ SAMOWOLĘ ADMINISTRACJI ?
ADMINISTRACJA W DALSZYM CIĄGU KONTYNUJE MISJĘ OBRAŻANIA LUDZI, GŁÓWNIE KATOLIKÓW, W POSTACI ZAKŁADANYCH TEMATÓW, MODERACJA NIE REAGUJE ! ! PRZYPOMINAM TEŻ O OGŁOSZENIACH PEDOFILSKICH, JAKIE BYŁY ZAMIESZCZANE, TAKŻE BRAK REAKCJI ! SZAMBO

Reklama

Re: Jak flirtować, żeby uwieść?

Napisał(a): ~Babsztyl -

Teksty typu: hej, jak się bawisz? Masz fajną sukienkę , postawić ci drinka maleńka, fajna laseczka z ciebie, często tu bywasz i etc. są żenadą samą w sobie. Moja rada: zajmij się w pierwszej kolejności sobą, a potem zabieraj się za podryw. Czyli: miej jakieś zainteresowania, byle nie komp i tv, fajnie jakbyś dzięki temu wyróżnił się z tłumu głuptasów. Po drugie popracuj nad poczuciem humoru, to nieodzowna sprawa. Jak staniesz się bardziej pewnym siebie i wesołym facecikiem to droga do łóżka z kobietą będzie stała otworem. Nie obiecuję natomiast, że z każdą, wiadomo, niektóre "laski" mają wyższe wymagania, ale głową muru nie przebijesz. W sumie to żal mi ciebie, bycie nudziarzem , samo w sobie jest dołujące.

Re: Jak flirtować, żeby uwieść?

Napisał(a): ~gość -

CARMELA a moze zwyczajnie popros o numer telefonu i powiedz jej ze bardzo dobrze wam sie rozmawia badz tanczy i czy by nie miala ochoty tego powtorzyc...zdobyj nr tel...bo z tego co czytam dajesz sie wykorzystac na drinki darmowe itd...a one korzystaja...niestety taki typ kobiet jest duzo...no i moze czas zaczac sie rozejrzec gdzie indziej a nie tylko w klubach...jest wiele miejsc do podrywu:) zycze powodzenia
ale najpierw naucz sie polskiego[b][/b]

Re: Jak flirtować, żeby uwieść?

Napisał(a): ~aqwqa -

Na czerwonym niebie pojawi się Krzyż Jezusa Chrystusa. Później każdemu pokaże się Pan Jezus, który następnie ukaże stan w jakim znajduje się obecnie twoja dusza. Wszystkie twoje grzechy i co one zrobiły z twoją duszą. Odczujesz wtedy wstyd za nie. Błagaj o Miłosierdzie i żałuj za swoje grzechy.
Gdy ujrzysz Krzyż na niebie przygotuj się na to spotkanie byś zdążył załowad za swoje grzechy, a czas tego wydarzenia jest blisko.

Re: Jak flirtować, żeby uwieść?

Napisał(a): ~Tomi -

~aqwqa Na czerwonym niebie pojawi się Krzyż Jezusa Chrystusa. Później każdemu pokaże się Pan Jezus, który następnie ukaże stan w jakim znajduje się obecnie twoja dusza. Wszystkie twoje grzechy i co one zrobiły z twoją duszą. Odczujesz wtedy wstyd za nie. Błagaj o Miłosierdzie i żałuj za swoje grzechy.
Gdy ujrzysz Krzyż na niebie przygotuj się na to spotkanie byś zdążył załowad za swoje grzechy, a czas tego wydarzenia jest blisko.
Puknij się w swój katolski łeb. Jeżeli chcesz podrywać jezusa twój problem ale nie wciskaj bajek reszcie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak flirtować, żeby uwieść?