164
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +14
164 ppt ?

jak kobieta mówi nie (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak kobieta mówi nie

Napisał(a): julciaDe -

Często się zdarza że facet chce poderwać kobietę i
ona mówi NIE .
Dziewczyna nie chce się umówić, nie chce żadnej kawy, chodzenia
i niczego .
Ale to jakby nie dociera do faceta i za punkt honoru bierze sobie
uporczywe dręczenie takiej dziewczyny do momentu aż powie
TAK .

Czasem się udaje i po długim i uporczywym nękaniu takiej kobiety
ona mówi TAK i taka para bierze ślub .
Znam osobiście takie pary z własnej okolicy gdzie kobieta na
początku nie chciała z mężczyzną żadnych kontaktów .

Teraz pytanie do forumowiczów .
Dlaczego niektórzy mężczyźni nie rozumieją słowa NIE?
Czy jak facet usłyszy NIE powinien dalej próbować?

Re: jak kobieta mówi nie

Napisał(a): ~gość -

julciaDe Baby to masz w nosie klocku .
A nie pomyślałeś my kobiety potrafimy też powiedzieć TAK ,
i że my kobiety też mamy ochotę na związek ale z mężczyzną
który się nam podoba .
To, na co baba ma ochotę jest tak zmienne, że sama tego nie ogarnia. Dlatego u niej "nie" znaczy "być może" a "tak" znaczy "jeszcze się zastanowię", albo odwrotnie.

Napisał(a): RdstQsa -

Fajnego temata napoczęłaś byłaś. Sprawy podobania się sobie, skomplikowane są ...Jeśli jedno i drugie czują tzw. chemię od pierwszego wejrzenia - to pół sukcesu. Jeszcze tylko wspólne zainteresowania ...mniej więcej podobny poziom inteligencji i ...można ...kontynuować. Szukać drugiej połówki ...sukcesu. ;))
Żeby związek był udany, potrzebna duża dozą szczerości i otwartości ...o uczciwości i uczuciu nie zapominając. ;))
Rozumiem,że o przygody nie pytasz ...

Napisał(a): ~FranekDolars -

Odpowiednie opakowanie na sobie,bryka i noszenie przy sobie wypchanego portfela oraz bycie szarmanckim (czyli udawanie dzianego frajera) w momencie kontaktu wzrokowego z potencjalną zdobyczą zapewnia 100% skuteczność, czyli magiczne słowa na tak,a to daje gwarancję,iż choroba łokcia onanisty mnie jak co poniektórych nie dotyczy.Kto dziś ma czas i chęci na lirykę,dziś płakać przy innych to samobójcza słabość, którą ktoś zaraz zechce wykorzystać przeciw płaczącemu.

Napisał(a): xxx1980 -

~gość
julciaDe Baby to masz w nosie klocku .
A nie pomyślałeś my kobiety potrafimy też powiedzieć TAK ,
i że my kobiety też mamy ochotę na związek ale z mężczyzną
który się nam podoba .
To, na co baba ma ochotę jest tak zmienne, że sama tego nie ogarnia. Dlatego u niej "nie" znaczy "być może" a "tak" znaczy "jeszcze się zastanowię", albo odwrotnie.
Odezwał się znawca....

Napisał(a): ~picasso -

byłem zakochany w pewnej dziewczynie... spytałem ją czy mnie kocha... odpowiedziała że nie... powiedziałem jej wtedy że odchodzę i odchorowałem to mocno i długo... po kilku latach wciąż o niej myślę ale mniej... inne zaczynają mi się podobać... czy pytać je o to samo?

Napisał(a): ~gość -

~Gosc Tylko mloty bez zadnego wychowania nie rozumieja co znaczy slowo NIE bez wzgledu na to jakiej plci jest osoba ktora to wymawia. Boze przeciez nie zyjemy w sredniowieczu. Faceci, zastanowcie sie co piszecie.
Ależ rozumieją, tylko mają to gdzieś.
« Wróć do tematów
Do góry strony: jak kobieta mówi nie