192
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi172
  • Ocen na +0
192 ppt ?

jak leczyć cellulit (173)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak leczyć cellulit

Napisał(a): Gość -

jeszcze do niedawna sądziłam, że cellulit jest tylko problemem natury estetycznej, że jego główną przyczyną jest to, że prowadzimy siedzący tryb życia mało się ruszamy, źle się odżywiamy.
I żeby się go pozbyć wystarczy poćwiczyć, masować się i wcierać odpowiednie kosmetyki.
Ale chyba potrzeba czegoś więcej. Bo żeby pozbyć się cellulitu też trzeba się dobrze odżywiać. Tylko pytanie jaka dieta, będzie najlepsza, żeby się pozbyć cellulitu???
Czym się kierować przy jej wyborze?? I czy istnieje coś takiego, jak uniwersalna dieta, która sprawdzi się u wszystkich?? Jakie jest wasze zdanie na ten temat??
INTERIA.PL

Re: jak leczyć cellulit

Wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego jak uniwersalna dieta. To tak jakby powiedzieć ze jest uniwersalny krem do twarzy. Każdy ma inny organizm i na każdego działa co innego. Tak samo jest z dietami. To co jednym szkodzi, innym pomaga. Cellulit powodują toksyny w organizmie, więc na pewno wszystkim pomoże nie jedzenie fast foodów i gazowanych napojów, ale wydaje mi się że żeby się skutecznie pozbyć cellulitu, to trzeba sobie z dietetykiem opracować odpowiednią dietę. Wiem że w Warszawie jest taka klinika Vimed, która opracowuje indywidualne diety na podstawie badań krwi i leczą tym różne schorzenia między innymi cellulit. Możesz sobie o nim i o tej diecie dopasowanej do indywidualnego profilu immunologicznego poczytać tutaj:http://www.vi(...)it.html

a co sądzicie o balsamach, kremach czy tabletkach ?? co lepsze? a może wszystko na raz ??
nie stac mnie na jakies kuracje w klinikach. chciałabym zniwelowac cellulit jakimis prostymi sposobami...

możecie polecic jakiś dobry środek dostępny w aptekach ?

Reklama

Na cellulit mogę polecić Ci mój sposób, dla mnie okazał się skuteczny choć chwilę czasu to trwa i nie pozbyłam się cellulitu ot tak na zawołanie, ale najważniejsze, że już praktycznie go przepędziłam ;-) Moja recepta to ruch + kapsułki inneov cellulit + roll-on garniera do masowania skóry z kremikiem. Oba środki kupisz w aptece, kosztują niewiele, ostatnio w pobliskiej aptece Juventy w CH Manufaktura w Łodzi są fajne promocje na kosmetyki i właśnie różne środki na odchudzanie i zwalczanie naszych niedoskonałości, także kosztowało to parę złotych, trochę czasu no i trochę ruchu i działa ;-) Trzeba chcieć, to najważniejsze!

Reklama

Bardzo skuteczny jest taki dermokosmetyk Elancyl offensiv:
http://www.e-lek.pl/105824,elancyl-offensiv,100243.html
Wyszczupla i jeszcze wygładza skórę. Tutaj można go kupić taniej. Ja wierzę tylko w takie apteczne preparaty a nie w kremy z drogerii, bo jeszcze żaden na mnie nie zadziałał. A teraz jest lato, rozbieramy się na plaży a skóra wygląda obrzydliwie...

witam mnie niestety nie pomogły balsamy, ćwiczenia ,tabletki musiałam poszukać czegos mocniejszego i znalazłam zabieg redukujący cellulit i tkanke tłuszczową trandermalna liposonikacja.Jestem po zabiegu efekty są rewelacyjne i mam nadzieje że tak zostanie

Reklama

Oprócz codziennej, regularnej pielęgnacji w domu dobra jest dieta wysokobiałkowa, a także ćwiczenia w wodzie. Poza tym warto pomyśleć nad specjalnym zabiegiem. W Primavera spa jest nowoczesny próżniowy masaż antycellulitowy Starvac SP2. Myślę, że jeto opcja godna uwagi jeśli zależy ci na skutecznej walce z cellulitem.

Z tego co wiem, to na cellulit bardzo dobrze działają wszelkiego rodzaju masaże. Ostatnio wielki come back przeżywa masaż bańka chińska. Fajny sposób i pomyśleć, że już 2 tysiące lat temu stosowali go Chińczycy. Teraz to w zasadzie w lepszych salonach kosmetycznych maja coś takiego. Moja koleżanka niedawno była w Face&Body i powiedziała, że przeszła by się jeszcze raz bardzo chętnie. Bardzo fajna rzecz.

Wiadomo,że cellulit powstaje kiedy dochodzi do
•nieprawidłowej diety
•nadprodukcja żeńskich hormonów
•syntetyczne hormony w pożywieniu
•brak ruchu, siedzący tryb życia
Czesto jest tak,ze kremy jednak nie pomogą.Tutaj czasami najlepszym rozwiazaniem sa dobre zabiegi.
Bardzo dobre efekty daje zabieg High-Care.Ten zabieg daje nam redukcję obwodu ud o 6,5 %, bioder o 5,4%, talii o 6,6% i pośladków o 5,9%.

Cwiczenia, cwiczenia i jeszcze raz cwiczenia. Polecam wszystkim jogę. Jest przyjemna i w miarę łatwa. Teraz we Wrocławiu, dzięki stronie fastdeal.pl, możecie wykupic karnet do szkoły jogi za półdarmo. Poza tym dieta i jeszcze raz dieta. Trzeba jeśc dużo ciepłych posiłków, a mało słodyczy. To na tyle
0

A ja wpadłam ostatnio w sieci na taki nietypowy program anty ;) stop-cellulit.com Musze przyznać, że nie spodziewałam sie nawet, że z cellulitem walczy się dziś w taki sposób- czyli nie tylko ćwiczenia, kremy i masaże - ale także dieta czy terapia falą akustyczną;) Ciekawa sprawa, zachęcam do przestudiowania.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • starvac opinie
  • starvac zabieg forum
  • starvac sp2 zabki
  • jak leczyc celulit wodny
  • jak wyleczyć celulit
Do góry strony: jak leczyć cellulit