17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń496
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
17 ppt ?

Jak mam zapomnieć? (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak mam zapomnieć?

Napisał(a): kesja15 -

Słońce za oknem świeci, lecz z moich oczu pada deszcz goryczy i rozpaczy. Dwa lata temu mój mąż wrócił do mnie obiecując, że z Inną już koniec. Przez cały ten czas grali na moim nosie. Podświadomie i mając dowody w ręku wiedziałam, że tak nie jest. On jednak zapewniał:"Skończ z tą obsesją". Widział jak cierpiałam, gdy nie wracał na noc mówiąc i zapewniając, że jedzie do pracy. Widział jak szlochałam, gdy złapałam go na czułej rozmowie telefonicznej. Wmówił mi wtedy, że udawał, bo chciał mi dać nauczkę. Robił ze mnie wariatkę, a ja nie wiedziałam już czy to przesada, czy sprawdzona kobieca intuicja. Cierpiałam cały czas chcąc wierzyć, że jestem ta jedyna. Niestety moja intuicja była prawdziwa, w niedzielę wyprowadził się z domu do Niej. Zostawił mnie z naszymi dziećmi. Dlaczego, to tak boli przecież żyłam z wyrachowanym kłamcą? Pomocy!!
INTERIA.PL

Re: Jak mam zapomnieć?

Napisał(a): Gość -

kesja15 Słońce za oknem świeci, lecz z moich oczu pada deszcz goryczy i rozpaczy. Dwa lata temu mój mąż wrócił do mnie obiecując, że z Inną już koniec. Przez cały ten czas grali na moim nosie. Podświadomie i mając dowody w ręku wiedziałam, że tak nie jest. On jednak zapewniał:"Skończ z tą obsesją". Widział jak cierpiałam, gdy nie wracał na noc mówiąc i zapewniając, że jedzie do pracy. Widział jak szlochałam, gdy złapałam go na czułej rozmowie telefonicznej. Wmówił mi wtedy, że udawał, bo chciał mi dać nauczkę. Robił ze mnie wariatkę, a ja nie wiedziałam już czy to przesada, czy sprawdzona kobieca intuicja. Cierpiałam cały czas chcąc wierzyć, że jestem ta jedyna. Niestety moja intuicja była prawdziwa, w niedzielę wyprowadził się z domu do Niej. Zostawił mnie z naszymi dziećmi. Dlaczego, to tak boli przecież żyłam z wyrachowanym kłamcą? Pomocy!!
Mam ci go zakuć w kajdanki i przyprowadzić? Rzeczywistość jest lepsza od fałszywej nadziei i iluzji, bo nawet jeśli jest zła na obecną chwilę, to możesz ją zmienić na lepsze, czym wcześniej tym lepiej. Po co ci facet, który cie nie kocha i na dodatek okłamuje ?

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Nie ma potrzeby walki ! O co chcesz walczyć ? Walczy się o rzeczy dobre, nie o złe. Cierpisz bo go nadal kochasz, czy cierpisz bo zniszczył twoje poczucie wartości, a może jedno i drugie ? Czy zły człowiek może zniszczyć czyjeś poczucie wartości ? To nie ty zachowałaś się żle, lecz on, to on powinien się zle czuć, nie ty...nic na to nie poradzisz, że są na tym świecie głupcy, którzy nie odróżniają złota od zardzewiałego złomu.

Reklama

Napisał(a): gość -

Kesja, nie gniewaj się, ale mam szczerą ochotę kopnąć cię w du... Jesteś uzależniona albo od kochania, albo od mężczyzn. zajrzyj sobie na stronę fundacji kobiecesercapl. poczytaj, pomyśl, zgłoś sie na terapie. I, na miłość boską, przestań jęczeć!

Napisał(a): gość -

Rozumiem Cię doskonale. wiem, co przeżywasz, ale uwierz tak jest lepiej, Nawet gdyby wrócił, Twoje życie byłoby koszmarem. Już nigdy nie byłabyś w stanie mu zaufać. Teraz jeszcze tego nie rozumiesz, bo w tym stanie nie możesz myśleć racjonalnie, ale z czasem odzyskasz spokój. Ból minie. Życzę Ci dużo szczęścia i wytrwałości, Nie oglądaj się wstecz, nie warto rozpaczać po takim dupku.

Napisał(a): Ilona001 -

Wyobrażam sobie jak się musisz czuć. Kłamstwa bolą bardzo, a jeszcze bardziej te od tej jedynej osoby. Drań z niego nieprzeciętny.

Nie zadręczaj się myślami.

Pamiętaj, że "Lepsza samotność niż byle jaki związek".

Masz dzieci które Cię kochają. Skup się na nich może, to pomoże Ci przetrwać ten trudny okres. Z czasem może nabierzesz dystansu i jakoś to będzie.
Pozdrawiam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak mam zapomnieć?