232
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18 tys.
  • Odpowiedzi43
  • Ocen na +1
232 ppt ?

Jak mieć dobry seks? (44)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak mieć dobry seks?

Napisał(a): Gość -

gość ja mam szybki skuteczny i szczery seks,ja nie potrzebuje seksu ja chętnie oddam się za robociznę,nad moim domem tylko dach do zalozenia,i wylanie betonem ja chętnie oddam się panon,ktorzy mnie za friko wyjkonaj robociznę mojego wymarzonego domu,niestety 1,5 roku w usa pracy nie wystarczylo na dokończenie domu .a na samochod to mnie stać,bez kredytow wiec proszę panow bardziej finansowo ustawionych
ja jestem finansowo ustawiony i wolę 5 dych rzucić za ten tego nooo niż tyrać w zamian za ten tego nooo
INTERIA.PL

Napisał(a): hmmm -

Anko210 Czasem mam wrażenie, że moje życie to pasmo niepowodzeń, nic nie układa się tak jak chciałam. Kryzys w związku mi najbardziej dokucza. Wiem, że po części jest to wina tego, że przestaliśmy się zgrywać w łóżku z moim partnerem. Nasz seks teraz to porażka... Powiedzcie, co robić, żeby chociaż w tej kwestii się poprawić? Jakie macie sposoby na dobry seks?
na forum szukasz odpowiedzi? A moze z facetem pogadaj co cie gryzie chcialas amanta w lozku a wybralas luzaka z piwen no sry z pucybuta ksiecoa niezrobisz musial byc taki od poczatku jak to jest twoj problem to stan przed lustrem i powiedz sobie co jest nie tak zrub analizr siebie i z biegu zacznij to zmieniac nie jutro nie pojutrze lub w nowy rok dzis teraz zaraz.pomysl co chceaz dla mnie jestes troche rostrzepana i musisz sie ogarnac

Napisał(a): gość -

Wszyscy arabowie walą kozy za młodu ,bo kontakty z dziewczynami przed ślubem grożą śmiercią !!!! A polki im obciągają w Hurgadzie aż miło !! (widziałem) Do tego arabusy nie używają papieru toaletowego ,dlatego wszystkim którzy lubią kebab mówię : smacznego ! :):):):)

Reklama

Reklama

Reklama

qwamac
Anko210 Czasem mam wrażenie, że moje życie to pasmo niepowodzeń, nic nie układa się tak jak chciałam. Kryzys w związku mi najbardziej dokucza. Wiem, że po części jest to wina tego, że przestaliśmy się zgrywać w łóżku z moim partnerem. Nasz seks teraz to porażka... Powiedzcie, co robić, żeby chociaż w tej kwestii się poprawić? Jakie macie sposoby na dobry seks?
muzyka drinki i pełny spontan
Wiesz co - może za duzo o tym myślisz, zwłaszcza o tym łóżku. Tak jak napisał forumowicz fajnie znowu zosytać narzeczonymi: umawiac się na randki etc. Generalnie zwolnić i stworzyć sobie świat alternatywny, gdzie jesteście tylko kochankami, a nie odpowiedzialnym za codzinnośc ludźmi. Tylko na to trzevba czasu. Polecam Ci:http://portal(...)skosci/
Mnie pomogło

nigdy nie mialam z tym problemu bo moj facet to prawdziwy ogier i dobrze wie jak ze mna postepowac w lozku,zawsze mam orgazm a nawet dwa w zaleznosci jak sie kochamy.Porada-nie myslec o niczym innym jak tylko o tym co sie dzieje w sypialni pelne odprezenie a seks staje sie najcudowniejsza rzecza w zyciu.Trzeba tylko miec odpowiedniego faceta ktory zaspokoi nasze zachcianki
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak mieć dobry seks?