96
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +9
96 ppt ?

Jak można wybaczyć zdradę? (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak można wybaczyć zdradę?

Napisał(a): gość -

gość Faceci nie zdradzają. Szybki seks z sekretarka to tylko zwykłe zaspokojenie potrzeby, której zona nie da nigdy. Facet musi zdobywac. Jeśli kobieta tego nie rozumie, to jest zwyczajnie głupia. Gdy to zrozumie, pogodzi sie z faktem. Najlepiej zapytac męża czy ma takie potrzeby. Bedzie kręcił, ale gdy kobieta sama zaproponuje trójkącik z nieznajoma, to na pewno sie zgodzi po dłuzszym czasie gdy inicjatywa będzie po stronie kobiety. Faceci nigdy nie odmówią seksu. Lepszy kontrolowany trójkąt niz skoki w bok lub seks z prostytutkami. No niestety sa faceci kapcie i ci którzy maja inne potrzeby, potrzebuja zwyczajnie urozmaicenia w tej sferze. Seks małżeński po kilku latach, nie oszukujmy się nie oferuje juz tego dreszczyka zdobywania dla mężczyzny. Dlatego mężczyzna kocha zonę, nie odejdzie od niej i dzieci, ale jednocześnie szuka wrażeń z boku. Mądra małżonka potrafi znaleźć się w tej sytuacji, chyba, że jest kwoką do kwadratu.
"mężczyzna kocha żonę,.... mądra małżonka". Sorki, ale to stek bzdur.
INTERIA.PL

[cytat kogo=gość]Faceci nie zdradzają. Szybki seks z sekretarka to tylko zwykłe zaspokojenie potrzeby, której zona nie da nigdy. Facet musi zdobywac. Jeśli kobieta tego nie rozumie, to jest zwyczajnie głupia. Gdy to zrozumie, pogodzi sie z faktem. Najlepiej zapytac męża czy ma takie potrzeby. Bedzie kręcił, ale gdy kobieta sama zaproponuje trójkącik z nieznajoma, to na pewno sie zgodzi po dłuzszym czasie gdy inicjatywa będzie po stronie kobiety. Faceci nigdy nie odmówią seksu. Lepszy kontrolowany trójkąt niz skoki w bok lub seks z prostytutkami. No niestety sa faceci kapcie i ci którzy maja inne potrzeby, potrzebuja zwyczajnie urozmaicenia w tej sferze. Seks małżeński po kilku latach, nie oszukujmy się nie oferuje juz tego dreszczyka zdobywania dla mężczyzny. Dlatego mężczyzna kocha zonę, nie odejdzie od niej i dzieci, ale jednocześnie szuka wrażeń z boku. Mądra małżonka potrafi znaleźć się w tej sytuacji, chyba, że jest kwoką do kwadratu.[/cytat
]Tak sobie tłumaczysz swoje zdrady ,to dobry psychiatra się kłania,jesli w ogóle ci pomoże w co wątpię .Bodaj byś sobie suwakiem przyciął .... Tylko ,że jak będziesz starym grzybem to cię zadna w trójkąciku nie zechce frajerze i pewnie wtedy okarze się ,że swoją żonę kochałeś całe życie ,a reszta się nie liczyła. Debil z ciebie

Napisał(a): jusxyz -

Mnie niezmiennie zastanawia głupota mojej siostry, która żyje z mężem podłym , zdradzieckim typem. Uwierzycie,że kiedy była w szpitalu , bo rodziła mu dziecko to on jeździł do jakiejś baby z dziećmi, co się u niej działo można się domyśleć. Normalny facet to siedzi przy żonie i cieszy się z ur dziecka a nie lata do obcej baby

Reklama

Napisał(a): jusxyz -

gość Faceci nie zdradzają. Szybki seks z sekretarka to tylko zwykłe zaspokojenie potrzeby, której zona nie da nigdy. Facet musi zdobywac. Jeśli kobieta tego nie rozumie, to jest zwyczajnie głupia. Gdy to zrozumie, pogodzi sie z faktem. Najlepiej zapytac męża czy ma takie potrzeby. Bedzie kręcił, ale gdy kobieta sama zaproponuje trójkącik z nieznajoma, to na pewno sie zgodzi po dłuzszym czasie gdy inicjatywa będzie po stronie kobiety. Faceci nigdy nie odmówią seksu. Lepszy kontrolowany trójkąt niz skoki w bok lub seks z prostytutkami. No niestety sa faceci kapcie i ci którzy maja inne potrzeby, potrzebuja zwyczajnie urozmaicenia w tej sferze. Seks małżeński po kilku latach, nie oszukujmy się nie oferuje juz tego dreszczyka zdobywania dla mężczyzny. Dlatego mężczyzna kocha zonę, nie odejdzie od niej i dzieci, ale jednocześnie szuka wrażeń z boku. Mądra małżonka potrafi znaleźć się w tej sytuacji, chyba, że jest kwoką do kwadratu.
debilny ten tekst!!!!

Dla kogo mądra a dla kogo głupia. Taka kobieta jest tylko głupia.

Reklama

Reklama

A co to znaczy zdrada? W wielu kulturach faceci maja wiele kobiet a w niektórych kobiety wielu mężczyzn. U nas przyjęło się że 1. Jak świat światem faceci się bzykali z kobietami co oznacza że obie strony tak robią robiły i będą robiły. Jakby tak wszyscy co zdradzali się ujawnili to by mało kto pozostał, tym bardziej że nawet pocałunek a czasami i spojrzenie kobiety traktują za zdradę. To by oznaczało, że nie byłoby rodzin bo wszyscy (prawie) by się rozeszli. Taka wierność to tak naprawdę wynik marzeń i chęci posiadania jakiejś swojej własności, to wynik kompleksów że ktoś jest lepszy, ładniejszy, mądrzejszy. To chęć związania emocjonalnego i separacji "mojej własności" od innych.
Nie pochwalam zdrad ale podejście do nich jak to przedstawiają niektóre bojowe kobietki same często zdradzające jest nie do zaakceptowania.
Uczucia same przychodzą a nie są wybierane. Czasami spadają na ludzi z zaskoczenia czasami przychodzą powoli i trwają. Tego nie da się wyeliminować ale można nad nimi panować. Co kto z nich zrobi to już zależy od niego. Ale nie można mówić że ktoś zdradza jeśli się zakochał w kimś innym - to nie od niego zależy. Do niego zależy co z tym zrobi.

choć czasy trochę się zmieniły, to jednak ciągle jest presja i nacisk na kobietę- bo to Twój mąż, daj mu szansę, dla dobra dzieci, bo może był ślub kościelny itd... i jeszcze te przytyki, że ona winna... Może dlatego częściej kobiety wybaczą niż urażony facet, bo przecież on miał potrzebę :/ A kobieta nie ma ich?

gość wszystko co napisałaś jest prawdą.....

mężczyzna mnie zdradził - podobno akurat się nie przespał z inną kobietą ale się całowali no i przede wszystkim się zakochał.... (wtedy on 35 lat, ja 27, ta inna gdzieś po trzydziestce) i zamiast próbować mi to wynagrodzić zaczął mnie bardzo źle traktować. po jakimś czasie się przyznał, że się nieszczęśliwie zakochał, bo koniec końcem tamta go nie chciała....

i to ja idiotka chciałam żebyśmy dalej byli razem. powód? właśnie ta moja wielka miłość do niego, która myślałam, że zniesie wszystko, moje marzenia o rodzinie, o domu który wykańczaliśmy i mnóstwo energii którą włożyłam w nasz związek. taka prawda, że był moim pierwszym mężczyzną bo długo czekałam na miłość. i bałam się też że jeśli teraz odpuszczę to do końca życia będę sama.... bo już nie mam czasu na szukanie od nowa i też nie chcę, bo to przecież jest mój mężczyzna... i po wszystkim nawet byłam dumna z siebie, że tak go kocham, że to przetrwałam.

od tego czasu minęły dwa lata i mnóstwo problemów, i tylko dzięki mnie i mojej miłości jeszcze trwaliśmy. tamta kobieta poszła w niepamięć ale pojawiła się (a raczej uaktywniła) matka!!!! aktualnie zniszczyła mój związek a synuś poszedł za mamusią... a ja nic złego nie zrobiłam, przeciwnie żyły sobie wypruwałam, żeby mojemu facetowi było dobrze, wiele złego zniosłam... no ale ona jest samotna i chce być dla niego jedyną kobietą...

a ja po tych przejściach jestem wrakiem człowieka, bo byłam zaangażowana na 100% a zostałam bez niczego, bez męża, bez domu, bez planów i nadziei...

nie było warto
Głowa do góry i .....otwórz oczy , obudź się. Teraz Ty jesteś najważniejsza, a mając doświadczenie w pokonywaniu trudności i mega siłę w naprawianiu związku, wybudowaniu i wykończeniu domu , wiesz co to zaangażowanie na 100% - to TY kobieto masz moc, jeszcze nie wiesz ile jesteś w stanie dla siebie zrobić, masz szansę na lepsze, ciekawsze, lżejsze emocjonalnie życie - a nie on......bo on moja droga nie wie jak żyć.....a TY tak....żyłaś prawdopodobnie za Was dwoje ! Mój brat - który nie chodzi do kościoła- powiedział mi, że Bóg zsyła nam na naszej drodze życia nie tylko ludzi dobrych ale i tych złych- przynoszących nam problemy, abyśmy dzięki nim właśnie obudzili się, zrozumieli, że czas na zmiany, bo jesteśmy nie tam gdzie być powinniśmy.
Obecnie jestem w podobnej czarnej dupie jak Ty - życie runęło jak domek z kart, rozwód za pasem, piękny dom na sprzedaż...zerwane więzi między ojcem a dzieckiem ......i zero kasy- szukam pracy....a nie jest to łatwe nawet z 3 dyplomami.... Trzymam kciuki za inne podłamane, za Ciebie i za siebie też.

Nie wybaczaja tylko sobie przeliczaja ze bardziej oplacalne jest pozostanie ze zdradzajacym. Jak sie odkuja I maja swoja kase to nie przebaczaja. Nagle z aniolka zmieniaja sie w cos innego. Wystarczy ze sama ruszy swoja leniwa osobe do pracy I juz taka wybaczajaca nie jest.
Najczesciej jednak tej zdrady to tak naprawde nie ma. Opowiadaja kobiety o "urojonych" zdradach swojego partnera do swoich kolezanek po to aby wzbudzic w nich litosc do swojej osoby I byc w centrum zainteresowania.

powiem ze kobieta chetnie pozbyla by sie tego pana,ktory ja zdradza,bynajmniej nie miala by skrupolow z tym,ze czesto wynikaja czynniki zyciowe,nie zwiazane z jego osoba,gdzie kobieta decyduje wybaczyc zdrade po za tym,chyba normalny rozsadny czlowiek wie ze jest tak w istocie i nie trzeba jemu tlumaczyc ze mleko pochodzi od krowki,i jest koloru bialego

miluzga Niezmienni mnie to szokuje i zastanawia. Nie wiem czy to jest jakiś zbiorowy masochizm, że kobiety ( szczególnie ) wybaczają zdradę a później żyją z tym brzemieniem do końca życia?
Nie wyobrażam sobie co musi kierować taką kobietą - strach przed tym,że nie znajdzie nikogo innego czy może to jest brak szacunku do samej siebie?
Albo jeszcze inny powód - miłość...? Aż tak wielka i wszechogarniająca,że nie wyobrażasz sobie życia bez człowieka, który zadał Ci największą z możliwych krzywdę?

Co kieruje tymi, którzy nie tylko wybaczają ale i zostają z tym człowiekiem ?
Co kieruje? W przypadku małżeństw z wieloletnim stażem, kiedy to mąż robi karierę, a żona zostaje "kurą domową" w grę wchodzi zależność finansowa! Powiedzmy sobie szczerze, pieniądze są właśnie tą "siłą" sprawczą, kiedy to zdrady odchodzą w zapomnienie.
Kobieta przyzwyczajona do wygód, nie zrezygnuje tak łatwo, pocierpi, wybaczy i będzie udawać, że NIC SIĘ NIE STAŁO, ale ból i uraz psychiczny pozostaną do końca życia... Dlatego podstawą w życiu każdej mądrej kobiety powinna być NIEZALEŻNOŚĆ od partnera!!!!

gość Przez ponad pół ostatniego roku zastanawiałam się nad tym samym.
Nie mogłam wyjść ze zdumienia, gdy usłyszałam od zdradzonej żony (45 lat): "powiedział mi dzisiaj, że miał stosunek z inną, a ja go zawsze kochałam, a teraz jeszcze bardziej". I została z mężem.
Żadna szanująca się kobieta tak by nie powiedziała. A ona tak, ale dlaczego? Ponieważ wyszła za mąż baaaardzo młodo (ciąża), więc myślałam, że to wskutek zaburzonego dojrzewania, które na pewno było inne niż u normalnych nastolatek. Nigdy nie miała innych chłopaków i doświadczeń. No ale na własne życzenie.
Po pół roku nieustannego myslenia o tej kobiecie doszłam do wniosku, że ona została z mężem wciskając jemu i innym kit o miłości, a w rzeczywistości chodzi o wygodne życie, pieniądze i strach przed innym życiem. Jej mąż jest naprawdę bogaty i stale poza domem.
Jest takie powiedzenie: jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. I to wszystko w tym temacie.
Dokładnie!!! Znam identyczny przypadek! Pieniądze i wygodne życie dla żonki, a mężuś hula na prawo i lewo, co rusz to z inną panienką, a oficjalnie tacy wielce zakochani.. Dlaczego ludzie są tak obłudni?!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak można wybaczyć zdradę?