22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń222
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +0
22 ppt ?

Jak na codzień dbacie o siebie? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak na codzień dbacie o siebie?

Napisał(a): Gość -

Jak codziennie dbacie o siebie? Chodzi mi o zdrowie i urodę. Jakich używacie kosmetyków i czy bierzecie jakieś suplementy diety? Czy kupujecie dużo kosmetyków?
Ostatnio przeraziła mnie moja znajoma ilością zakupionych kosmetyków takich jak (oprócz podstawowych żeli do mycia): maseczki, ampułki do twarzy, krem do rąk za 40 zł, peeling x 3, olejek do włosów itp.
INTERIA.PL

Re: Jak na codzień dbacie o siebie?

Napisał(a): gość -

Z moją wrażliwą skórą to czy chcę czy nie chcę, muszę używać kosmetyków naturalnych, ale nie narzekam, bo przynajmniej wiem, że płacę za jakość. Na szczęście teraz jest taki duży wybór, że można wybierać wśród firm, rodzajów, zapachów więc nie ma opcji, że takie kosmetyki mi się znudzą. Z lavei mają jedne z lepszych kosmetyków, przynajmniej jeśli chodzi o mydła i balsamy, bo tylko te kosmetyki stosowałam jeśli chodzi o tę firmę. Przede wszystkim nawilżają skórę i pachną obłędnie. Jestem zwolenniczką cytrusowych zapachów (uwielbiam lato i wszystko co się z nim kojarzy) i na szczęście mają kosmetyki w takich zapachach. U mnie w mieście nie można ich kupić dlatego zamawiam przez neta. Jest sporo sklepów, ja akurat zamawiam z tego:http://www.kw(...)42.html

warto kupic jakies fajnie pachnace mydelko, zel czy baslam. kupic dobry szampon, czy krem nawilzajacy . nie wierze jednak w zade kremy przeciwzmarszczkowe, balsamy wyszczuplajace i inne tego typu bzdety-to naciaganie ludzi na kase

Uwielbiam kupować kosmetyki ale czasmi zdażają się totalnie beznadziejne kosmetyki a kasa wydana. Żeby nie kupować w ciemno to często wchodzę na stronki gdzie kobietki testują produkty np. klub ekspertek ofemini.pl i wtedy wiem czy cos jest ok czy nie.

Napisał(a): gość -

ja jestem maniaczką dbania o włosy, stosuję do nich różne olejki, jedwab, maski itd. oczywiście wszystko nie codziennie, staram się równoważyć tak, żeby włosów nie zniszczyć bo to się mija z celem. Mam przyjaciółki, które myją włosy codziennie no i to jakiś im efektów nie daje super, bo włosy mają jak siano, natomiast inna koleżanka ostatnio chwalił się że kupiła szczotkę TT w top drogieri bo jakaś tam promocja była (http://www.topdrogeria.pl/szczotki_do_rozczesywania/szczotka_original_plum_delicious,12027.html). Generalnie jak TT widziałam po 60 zł to odstraszało mnie ich kupno, uważałam że są przereklamowane, ale teraz mam na tyle długie włosy, że się ciężej o nie dba, dlatego też skorzystałam z tej promocji i kupiłem jedną TT - na razie mi się podoba, zobaczymy z czasem jaki ma to wpływ na włosy.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak dbacie o urode forum
Do góry strony: Jak na codzień dbacie o siebie?