16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń710
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +3
16 ppt ?

Jak najszybciej nauczyć się francuskiego? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak najszybciej nauczyć się francuskiego?

Napisał(a): Gość -

Hej, Chciałabym wyjechać na wymianę studencką w następnym roku. Myślałam o Francji. Moim największym problemem jest jednak znajomość francuskiego. Miałam kiedyś dawno temu zajęcia, ale teraz już nic nie pamiętam. Teraz muszę więc sama się pouczyć. Najlepiej jak najszybciej. Możecie polecić jakiś kurs, metodę nauki ? Nie dysponuję zbyt wielkimi środkami finansowymi , więc im taniej tym lepiej :P
INTERIA.PL

Re: Jak najszybciej nauczyć się francuskiego?

Napisał(a): Tris -

Są do kupienia świetne kursy na laptopa, uczysz się słówek, ich wymawiania, gramatyki i ogólnie całego języka, nazywa się to: ,,Profesor (jakiś tam, w zależności od języka np. do angielskiego jest Henry, a do niemieckiego Klaus, do francuskiego niestety nie wiem jaki, ale na pewno łatwo znajdziesz) Francuski Intensywny kurs", masz w tym dwie płyty DVD, bo całość ma około 40 rozdziałów, do tego jest książka z ćwiczeniami, całość kosztuje około 100 zł., ale warto jak ktoś na poważnie chce się nauczyć języka, sama korzystam z tego, ale z angielskiego i niemieckiego i szczerze polecam :)

Reklama

Reklama

Re: Jak najszybciej nauczyć się francuskiego?

Napisał(a): gość -

Kup sobie fiszki od 1-6 z języka francuskiegoi kotłuj na okrągło, musisz zanużyć się z języku, zacząć nim żyć, wszystko zamieniać z polskiego na francuski, otocz się tym językiem na codzień, to się nazywa imersja, zanużenie w języku. Tylko musisz to robić każdego dnia. Możesz oglądać filmy po francusku z napisami, możesz słuchać radia francuskiego, możesz oglądać programy po francusku, możesz czytac teksty piosenek po francusku na tekstowo.pl i śpiewać je aż zwariujesz, aż ten język wsiąknie w ciebie, po jakimś czasie zobaczysz, że dużo już wiesz, że naturalnie to przychodzi. Ucz się tak jakbyś była dzieckiem, najpierw słuchasz ( fiszki są super bo masz wyraźną wymowę, zdania, nie błądzisz), potem mówisz, potem czytasz, jak dziecko! Pamiętaj, że to na czym się skupiasz, co pielęgnujesz rośnie, daje plony. Ale to wymaga pracy, ciężkiej pracy, nie możesz odpuszczać, nie leń się!

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak najszybciej nauczyć się francuskiego?