408
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33 tys.
  • Odpowiedzi76
  • Ocen na +0
408 ppt ?

jak namówić kobietę na seks (77)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak namówić kobietę na seks

Napisał(a): Gość -

spotykamy się już rok, a seks uprawialiśmy może 10 razy. czy ja mam za duże wymagania co do niej? za duże potrzeby?
problemem zawsze jest miejsce, bo ona mieszka z całą rodziną, ja jeszcze też. Ona ma 21 lat ja 24.
o co chodzi?
proszę o poważne odpowiedzi i rady
INTERIA.PL

Re: jak namówić kobietę na seks

Napisał(a): gość -

keruy spotykamy się już rok, a seks uprawialiśmy może 10 razy. czy ja mam za duże wymagania co do niej? za duże potrzeby?
problemem zawsze jest miejsce, bo ona mieszka z całą rodziną, ja jeszcze też. Ona ma 21 lat ja 24.
o co chodzi?
to sie ciesz, raz na miesiac to dla wielu i tak byłby sukces :P

Napisał(a): Gość -

keruy spotykamy się już rok, a seks uprawialiśmy może 10 razy. czy ja mam za duże wymagania co do niej? za duże potrzeby?
o co chodzi?
być może dziewczyna robi to to tylko dla Ciebie, zaś regularne życie seksualne chciałaby zacząć po ślubie.Może tez obawiać się zajścia w ciąże.Oboje jesteście bardzo młodzi,mieszkacie z rodzicami, pewnie oczekuje dobrego startu a nie ślubu w pośpiechu.

Odpowiedź jest prosta - brak warunków! Może Twoja dziewczyna nie lubi tego robić byle jak i byle gdzie? Wyjedźcie gdzieś razem na weekend, na wczasy to sami się przekonacie czy nie macie odmiennych temperamentów! My jak mieszkaliśmy z rodzicami też rzadko się kochaliśmy, bo jak tu stworzyć intymną atmosferę kiedy za ścianą cała familia? Teraz kiedy mieszkamy sami nie ma dnia żebyśmy się nie kochali. Ale tak jak mówię wspólne wakacje to dobry test. Jeśli przez dwa tygodnie urlopu będzie ciągle boleć ją głowa to znak, żebyś zmykał gdzie pieprz rośnie:P To znak, że macie odmienne potrzeby a to dobrze związkowi nie wróży.

Jeżeli kobieta nie ma ochoty na sex przed ślubem a Ty masz swoje potrzeby to jedyna rada - ZMIEŃ KOBIETĘ. po ślubie nic się nie zmieni, a jak urodzi dziecko to będzie tylko gorzej.
I piszę to z własnego doświadczenia.

OD TAKICH KOBIET UCIEKAĆ GDZIE PRZYSŁOWIOWY PIEPRZ ROŚNIE.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak namwi kobiet na sex
  • jak namówić kobietę na seks przez wiadomosc
  • jak namowic kobiete na sex w samochodzie
  • jak zmusić żonę do pokazania konta
  • ciekawe strony z kobietami na sex
Do góry strony: jak namówić kobietę na seks