31
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń233
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +0
31 ppt ?

Jak namówić żonę na dziecko?! (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak namówić żonę na dziecko?!

Napisał(a): ~Ola -

gość @~Ola
Moja żona nigdy nie była stałym bywalcem dyskotek czy innych tego typu rzeczy.Z koleżankami od czasu do czasu się spotyka,a w weekendy nie ma mowy o lezeniu i nic nie robieniu,ponieważ jak wcześnie wspomnialem jezdzimy do moich rodzicow,a tam mamy trochę czasu;)
Znam to.....co weekend do rodziców. Dzisiaj myślę, że to jedna wielka głupota taka jazda ciągle do nich. Ja mam dwoje i wiem ile przy nich jest pracy i dbania. Ale mam też czas tylko dla siebie.
Chwalisz się że dobrze zarabiasz. Kiedy zabrałeś żonę do restauracji, kina czy teatru ? Kiedy?
Był choć jeden taki raz w ostatnich 5 latach?
To co piszesz to najgorszy z możliwych obrazów rodziny. Nie fakt posiadania 4 dzieci,ale tej wiecznej tyry przy nich i obowiązków domowych. Nie napisałam o lataniu na dyskotekę,ale o spotkaniach z koleżankami. Chodzi na nie sama? Czy bierze ze sobą całą czwórkę?
Dziwię się że istnieją jeszcze takie kobiety.....zaprzęgnięte do rodzenia jak woły robocze.

Przyznaj......mam rację z tym co kryje się za tą niby chęcią posiadania dzieci?
INTERIA.PL

gość @~Ola
Jeśli mam już 4,a chce kolejne to będzie to piąte;)
Definitywnie ja problemów z matematyką nie mam.
Czy ty kojarzysz co piszesz ?
Twoje słowa "ja jako jedyny nie uważam, że pora na piąte dziecko,gdyby to był głupi pomysł to bym tego tu tematu nie dodawał:)"

Oj....tato...

gość @~Ola
Staram się,ale nie zawsze mam wystarczająco czasu,przypominam,że pracuję.
Ostatnio w kinie byliśmy... ok 2tyg. temu.Na majówke planujemy wyjechać do hotelu i odpocząć.
Ten wyjazd....to bez dzieci? Napisz,że tak!
Bo jak z dziećmi to żaden wypoczynek.
To nie zmienia faktu,że czwórka dzieci to już niezła jazda....
Problem nie w ich urodzeniu.....ale w dbaniu o nie, wychowaniu, wykształceniu.
Ty "pracujesz" a całą czarną robotę ma odwalić żona. Prawda?
Zapomnij o drużynie piłkarskiej i daj kobiecie żyć.

wiosna2 Tak tak pośpiech wskazany .....ale podobno przy łapani pcheł:)A może uda Ci się jej wmówić ,że powinna urodzić Ci tuzin dzieci:))))
Faceta ewidentnie podnieca widok kobiety w ciąży. A jedynym sposobem by była w takim stanie ciągle, jest zapładnianie jej non stop.

gość @~Ola
Nie podnieca mnie widok kobiety w ciąży.Zawsze chciałem mieć dużą rodzinę,żeby dzieci mogły zawsze n siebie liczyć i tyle.Co do wyjazdu...jedziemy z dziećmi.
Co do wyjazdu.....na jej miejscu-podziękowałabym i odmówiła. Też mi odpoczynek.
Co do dużej rodziny.....4 to jeszcze mało???
Czasem wystarczy dwójka dzieci,aby była między nimi miłość i wzajemna pomoc. Kto ci naopowiadał bajek, że duża rodzina to zgoda, chęć pomocy itd?
Szkoda że nasz kontakt zaraz się skończy bo ciekawa jestem na ile jeszcze ją namówisz i jak ona dzisiaj wygląda a jak będzie wyglądać za 10 lat.
Zastanawiasz się czasem nad tym co z niej zrobisz?
Potem.....zaczniesz oglądać się za zadbanymi paniami i będziesz zarzucał żonie ,że o siebie nie dbała.
4 to dużo dzieci....pamiętasz,że trzeba je potem wykształcić?
No nic.......nie napiszę ci powodzenia, bo myśląc o tym co przeżywa twoja żona nie życzę ci tego.

Napisał(a): gość -

@~Ola
Moja żona to najpiękniejsza kobieta na świecie i wydaje mi się,że nie będę oglądał się za innymi kobietami bo ona mi wystarcza :)
Fakt 4 dzieci to dużo,a o wykształceniu pamiętam i pamiętać będę :)

gość @~Ola
Moja żona to najpiękniejsza kobieta na świecie i wydaje mi się,że nie będę oglądał się za innymi kobietami bo ona mi wystarcza :)
:)

Napisał(a): jasmina74 -

gość @~Ola
Postawa "Gościa" jest w naszym kraju kulturowo obca. Pracę może stracić w sekundzie...
Twój problem pochodzi stąd, że masz niską samoocenę.
Pamiętaj, że program 500 plus ma gliniane postawy.

Żonie współczuję. Nie daj się!

Napisał(a): Mike -

Witaj urodzić tyle dzieci to też sztuka i orzezycie, więc wcale się nie dziwię że Twoja żona ma już sceptyczne podejście do ciazy. Jrsli sama nie poczuje chęci na kolejne dziecko to raczej szanse na kolejne dziecko są marnr. Lepiej nie naciskac. Polecam w takiej sytuacji rozmowę na temat adopcji, jesteś usytuowany więc problemy z utrzymaniem nie wchodzą w grę 😉 pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak namówić żonę na dziecko?!