28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń189
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +2
28 ppt ?

Jak naturalnie dodać włosom objętości? (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak naturalnie dodać włosom objętości?

Napisał(a): gość -

Kiedyś, dawno temu był w sprzedaży tzw.suchy szampon w postaci proszku. Ja nie używałam bo mam z natury grube włosy ale moja koleżanka z cienkimi włosami robiła to b. często , twierdząc że objętość jej włosów jest dwukrotna i to była prawda.

Napisał(a): Tris -

gość Kiedyś, dawno temu był w sprzedaży tzw.suchy szampon w postaci proszku. Ja nie używałam bo mam z natury grube włosy ale moja koleżanka z cienkimi włosami robiła to b. często , twierdząc że objętość jej włosów jest dwukrotna i to była prawda.
Suchy szampon jest do włosów tłustych, raczej nie poleca się go do zwykłych lub suchych włosów, bo można sobie nim wysuszyć skórę głowy i spowodować łupież, więc jeżeli masz Autorko normalną lub suchą skórę głowy (cerę), to nie polecam stosowania suchego szamponu, bo będziesz miała łupież :\ , przy tłustej skórze głowy już tak, ale tylko w tym przypadku.

A co dalej......, nie obciążać włosów specyfikami, bardziej naturalnie i używać jak już jakiś proszków lub pudrów do włosów, po umyciu i wysuszeniu, bo one właśnie unoszą włosy, ale nie są to suche szampony, więc nadają się do zwykłej skóry głowy, no i są pewne spreje unoszące włosy, bardzo dobry sprej zwiększający objętość jest z Kallosa, możesz go kupić przez internet albo w hurtowni, bo w drogerii jest on niedostępny, .....no i może jakaś inna fryzurka....., wiadomo, że im dłuższe włosy tym bardziej obciążone swoją wagą, więc może jakaś zmiana fryzury na krótsze włosy ;)

Napisał(a): Gość -

Do tej pory stosowałam suszenie z głową w dół + spryskanie lakierem, sprawdzało się, ale właściwie tylko na jakiś czas. Teraz jesienią, raczej kiepsko. Od jakiegoś czasu używam http://www.re(...)30.html i to nawet nie codziennie, a co drugi dzień, po myciu, wystarcza. Pierwszego dnia ułożenie zajmuje mi jakieś 10 minut, kolejnego poprawiam tylko, spryskuję delikatnie lakierem i jest naprawdę fajnie. Nigdy nie miałam tak optycznie gęstej czupryny ;)
Chociaż trzeba mieć włosy przynajmniej do ramion, moja mama ma krótsze i nie ma już tak świetnego efektu jak u mnie :)

myslalam nad tym volumizerem,ale droga sprawa... :(
ja się z problemem objetosci zmagam od lat, najlepsze efekty mam po nawijaniu na grube walki ale rano nie mam czasu na takie zabiegi, zostaje tylko suszenie wlosow z glowa w dol i kosmetyki, ostatnio niezle sprawdza się u mnie ta odzywkahttp://www.ro(...),344669

objętość jest, nie puszy wlosow, nie obciaza :)

Jeśli mam sugerować coś konkretnego to szampon HB Jeunesse - powiększa objętość włosów, jest naturalny, wywołuje diametralną odmianę. W moim przypadku udało się poprawić wygląd włosów dosyć szybko, zrobiły się ładne i zdrowe - trwale.

Ważne jest żeby nie przesadzać z kosmetykami do stylizacji, jak się nałoży piankę, żel i potem lakier to normalne,ze po chwili włosy opadną. Jakoś nie wierzę w te cudowne szampony czy tabletki. Po nich poprawia się kondycja włosów, a nie przybywa cebulek A żeby fryzurze nadać optycznie objętości to można suszyć z głową na dół. Zastanawiam się nad zagęszczeniem włosów w salonie fryzjerskim, ale wiem że to kosztowny zabieg. Więc na razie szukam naturalnych sposobów na zwiększenie ich bujności. Jeśli ktoś ma wypróbowany środek lub sposób na zwiększenie objętości włosów to też chętnie poczytam.

Hb Jeunesse, stosowane systematycznie. Docelowo można włosy mocno odmienić, ale bez odpowiedniego działania, efektu nie uzyskacie. Można powiedzieć, że u mnie te zmiany było widać natychmiast. Docelowo udało się faktycznie zdobyć ładne i estetycznie wyglądające włosy, tak więc chyba jest to możliwe.

Jak naturalnie dodać włosom objętości? natapirować, tak kiedyś moja mama robiła:-))))))))) Tak naprawdę to jet teraz tyle preparatów i środków w aptekach, w necie - do stosowania, do łykania, do mycia, do smarowania, że tylko wybrać najlepiej działający i gotowe. Oczywiście, wiadomo, że podstawą zdrowych włosów jest odpowiednia dieta, ale o tym już chyba pisać nie trzeba... Ja nie biorę żadnych tabletek, tylko dbam o zdrowie zdrowym odżywianiem się i włosy mam jak marzenie:-)

Poprostu po myciu wysusz włosy na lokosuszarke unosząc u nasady. Wlosy będą ładnie się układać, będą gładkie i lekko uniesione. Ja mam lokosuszarke z babyliss. nie trzeba kręcić bo szczotka sama się kręci i ma sie elegancka fryzurę przez cały dzień.

Nie napisałaś dlaczego włosy straciły objętość? czy tak już masz od zawsze, czy włosy zaczęły Ci wypadać i jest ich mniej niż kiedyś? Zanim zaczniesz stosować jakieś odżywki, które mogą dodatkowo obciążyć włosy, warto wykonać usg włosa, żeby zobaczyć o co chodzi. Dopiero po tym można dobrać jakąś sensowna kurację. A czy farbujesz włosy? Polecam Ci dobrą fryzjerkę - Weronikę z salonu w Millennium Plaza. Dziewczyna postawiła moje włosy na nogi. teraz za każdym razem jak jestem na podcięcie - robię sobie kurację na włosy. Jest coraz lepiej.

Moim zdaniem, trzeba przede wszystkim zmienić kosmetyki do pielęgnacji i koloryzacji na naturalne. Nie obciążać włosów niepotrzebną chemią. Ja miałam tak, że im więcej dawałam środków, które miały podnosić włosy u nasady i zwiększać objętość (spraye, pianki i cuda wianki) tym bardziej włosy były oklapnięte. Teraz, po wizycie u trychologa zmieniłam całkowicie podejście do pielęgnacji i farbowania włosów. Używam świetnego szamponu i odżywki z wyciągiem z bambusa, które nie tylko myją włosy, ale tez skórę głowy (większość kosmetyków drogeryjnych myje tylko włosy i zawiera tona chemii). Kosmetyki można kupić na miejscu u trychologa. Polecam Elwirę Maj, świetna specjalistka, na włosach zna się jak nikt inny!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak naturalnie dodać włosom objętości?