39
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń372
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +-7
39 ppt ?

Jak NATURALNIE powiększyć piersi? (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak NATURALNIE powiększyć piersi?

Napisał(a): Gość -

Mam problem, dotyczy on mojego "skromnego" biustu. Operacji się boję, a jak jeszcze czytam o skutkach ubocznych, to już w ogóle mi się jej odechciewa. Pomyślałam, że może poradzę sobie z tym w inny sposób i poszukam jakiegoś naturalnego sposobu na powiększenie piersi. Drogie Panie, co robicie, żeby powiększyć swój biust? Co jecie? Może wykonujecie jakieś ćwiczenia? Podajcie swoje sprawdzone metody :)
INTERIA.PL

Re: Jak NATURALNIE powiększyć piersi?

Napisał(a): gość -

nIE MA TAKIEGO SPOSOBU!!!!!Tak cię stworzyła mama natura!Jedynie operacja ale po co?Kup odpowiedni stanik i tyle!A jak cię facet pokochato nie będzie to dla niego problem!Nie kochamy kogoś bo ma duże piersi lub wielkiego peniska!Choć ja kocham mego miśka a on ma dosyć pokażnych rozmiarów ,ale zanim go obdarzyłam miłością to nie wiedziałam czy ma dużego czy raczej przeciętnego.Więc przestań się tym martwić!!!

Reklama

Sory ale dla mnie nie ma takiego sposobu, w sumie smieszy mnie takie pytanie. Jak nie zoperujesz piersi nie będą większe nie ma szans. Kilka lat wierzyłam w te wszystkie naturalne metody aż w końcu zobaczyłam koleżankę która powiększyła piersi operacyjnie. Także się na to zdecydowałam. Już rok minął odkąd powiększyłam biust w klinice Dermed pod fachowym okiem dr Doroty Żukowskiej. I teraz mogę powiedziec ze sa większe

Reklama

Reklama

gość Zabieg przeszczepu tłuszczu własnego - to najbardziej naturalna metoda na powiększenie własnych piersi - poczytajcie sobiehttp://www.dr(...)iak.pl/
To jest o tyle naturalne że masz naturalny materiał wypełnienia a nie sztuczny silikon, o to chodzi. Bo wypełnia sie tłuszczem pobranym z Twojego ciała. To najbardziej nieinwazyjna metoda i najbardziej bezpieczna z wszystkich powiększaczy piersi- chyba nawet lepsza od tabletek co uszkadzają żołądek, watrobę i nie tylko.

Napisał(a): ~Berre -

To zależy jakich kremów. Jeśl kupisz sobie jakąś taniochę w drogerii to nie oczekuj, że będzie to miało jakiś dobry skład. Jeśli chcesz aby krem rzeczywiście działał na powiekszenie piersi to musisz liczyć się z trochę wiekszym wydatkiem. Tak jak w sumie w przypadku każdgo rodzaju kosmetyku.
Jeśli chcesz kupić sobie coś naturalnego i z rzezywiście aktywnymi składnikami to polecam Frashe . Polski kosmetyk z całkowicie naturalnym składem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak NATURALNIE powiększyć piersi?