250
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20 tys.
  • Odpowiedzi47
  • Ocen na +0
250 ppt ?

Jak naturalnie rozjaśnić włosy? (48)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak naturalnie rozjaśnić włosy?

Napisał(a): Biala878 -

atak btw to nigdy nie dojdziesz naturalnymi sposobami do takiego blondu wiem bo sama taki mam od 13 roku zycia nawet bielszy by powiedziala ale to tylko i wylacznie zasluga.... rozjasniacza kolor piekny wrecz sliczny lecz jakim kosztem... wlosy kurcze no nie ma co sie oszukiwac zniszczone suche ale to dopiero poo hmmm 13 latach:-) dopiero teraz widze jak sa one zniszczone ale do zniesienia przy dobrej odzywce:-) Zasanawiam sie czy nie zejsc do naturalnego ciemnego blondu chociaz juz sie przyzwyczilam :-) i trudno mi bedzie no ale wlosy coraz bardziej zniszczone tyle ze jeszcze jesli znajdziesz jakas partaczke o ile bys sie zdecydowala na rozjasnianie to moze popalic ci wlosy a wtedy no kurcze wspolczuje pozdrawiam:-)

Reklama

Napisał(a): Biala878 -

Beata2601 Rumianek rozjaśnia włosy. Ostatnio słyszałam, że szampony przeciwłupieżowe także troszkę rozjaśniają.
tak rozjasnia ale na peqno nie duzo nie do takiego blondu z ciemnego no nie ma szans raczej chyba ze bardzo dlzuo by musiala myc 20lat no jie wiem takie jest moje zdanie juz bardziej slonce jej by rozjasnilo wlosy

Napisał(a): Gość -

Farbowałam włosy przez kilka lat u fryzjera ze średniego blondu na jasny i napiszę Ci - nie warto! Po pierwszym farbowaniu owszem, miałam wymarzony złoty kolor i zadbane włosy, ale po 2-3 tygodniach pojawiały się odrosty, które psuły cały efekt i trzeba było farbować włosy na nowo. Efekt po kilku farbowaniach: przesuszone, łamliwe, słabe włosy i to pomimo stosowania odżywek. Rozjaśniacze w sprayu też zawierają wodę utlenioną i niszczą włosy. Nie zauważyłam poza tym widocznego rozjaśnienia koloru. Obecnie mam własny, naturalny kolor i jedyne, co stosuję, to rumiankowy szampon i odżywka do włosów blond Ultra Doux, które nadają delikatne złote refleksy i miekkość włosom, ale nie zmieniają ich podstawowego koloru.

Reklama

Napisał(a): gość -

Raczej nie ma takich naturalnych metod bez użycia chemii. Można je co najwyżej lekko rozjaśnić, ale jak się chce blond to trzeba farbą albo rozjaśniaczem. Ja szamponu rumiankowego używam żeby mój naturalny blond nie ciemniał i nie żółkł. Timotei jest dobry bo nie zawiera parabenów, ale można też parzyć sobie rumianek i płukać włosy.

bardzo dobre kosmetyki. dla mnie jest najważniejsze, że nie zawiera parabenów i w składzie ma naturalne składniki. swoja skuteczność zawdzięcza właśnie tej naturze. Każdy może znalesc kosmetyki dla swoich włosów, zarówno szampony jak i odżywki.

Niestety wiem jak to jest mieć zniszczone włosy od rozjaśniania.. Nic przyjemnego na pewno. Teraz próbuję szampon właśnie Timotei ten złociste refleksy i muszę przyznać, że powoli coś zaczyna się poprawiać. Tak więc mogę polecić.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak naturalnie rozjaśnić włosy
  • jak rozjaśnić włosy naturalnie
  • jak rozjaśnić włosy jak jestem naturalną blondynką
  • czy woda z chlorem na basenie rosjasnia wlosy ?
  • jak rozjasnic ciemne popielate wlosy
Do góry strony: Jak naturalnie rozjaśnić włosy?